Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yem sırası

Göksunur

Yeni Üye
Arkadaşlar haftalık olarak kaplumbağalarımı linklerde verdiğim yemler ile linkleri attığım sırayla besliyorum uygunmudur?

uygun ise bu yemlerden günde kaç tane vermeliyim?
Birde diyelim  1. gün için o gün sadece sera raffy p yeminimi vereceğim bütün öğünlerde?

düzeltiyorum. Besleyecceğim*

1. mailto:/evcil-hayvan/sera-raffy-p-surungen-temel-yemi-50-gr-250-ml-149136239
2. mailto:/evcil-hayvan/sera-raffy-i-100-ml-gammarus-109824316
3. mailto:/evcil-hayvan/sera-raffy-p-surungen-temel-yemi-50-gr-250-ml-149136239
4. mailto:/evcil-hayvan/sera-raffy-mineral-kaplumbaga-surungen-yemi-250m-197976401
5. mailto:/evcil-hayvan/sera-raffy-p-surungen-temel-yemi-50-gr-250-ml-149136239
6. mailto:/evcil-hayvan/sera-raffy-i-100-ml-gammarus-109824316
7. mailto:/evcil-hayvan/sera-raffy-p-surungen-temel-yemi-50-gr-250-ml-149136239

Cvp: Yem sırası

Su Kaplumbağalarında Beslenme isimli konuda gerekli bilgiler mevcuttur.
Günlük verilecek yem miktarı kafa hacmi kadardır.
Kaplumbağalar 6 cm olana kadar günde çift olmak üzere 2/3 ana yem 1/3 ek yem olarak beslenebilir.

Mineral yemi gammarus günlerinin arasına al. Raffy p içinde de mineral yem var. Hatta önce raffy p içindekileri bitirip öyle minerale geç.

Bu arada linklere gerek yoktu direk isimleri yazsan yeterli.

Linkleri atmamın sebebi onları almamda bir sakinca varmı diye merak etmem sakincali olsaydi uyarırsınız. Yarın sipariş ediyorum. Yardımcı olduğunuz için çok çok teşekkur ederim.

Hayvanlar ufak ise bunlar yeterli. 6 cm kabuk boyuna kadar raffy p ve raffy I. Raffy p'deki kırmızı mineraller bitince sera mineralin kutusunu açarsın. Sonradan alacağına tek kalemde üçünüde al. 250'lik kutu al son kullanma tarihleri 2017 olsun. 5-6 aydan önce bitmez. O kadar mesaja bakıyorum ki. Hanginizde ne boy hayvan var karıştırdım. Bu yazdığım küçük hayvan için.

cem' Alıntı:
Hayvanlar ufak ise bunlar yeterli. 6 cm kabuk boyuna kadar raffy p ve raffy I. Raffy p'deki kırmızı mineraller bitince sera mineralin kutusunu açarsın. Sonradan alacağına tek kalemde üçünüde al. 250'lik kutu al son kullanma tarihleri 2017 olsun. 5-6 aydan önce bitmez. O kadar mesaja bakıyorum ki. Hanginizde ne boy hayvan var karıştırdım. Bu yazdığım küçük hayvan için.
Bilgileriniz için gercekten çok teşekkür ederim.

Geri