Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yemler

cemil-1901

Bronz 4 Üye
merhabalar herkeze.bugun sera raffy I alıcaktım fakat elınde kalmamıs bana ''NUTRON TARTAFOOD'' diye bi yem verdi içerik olarak aynıymış.sizce bu yem iyi mi ?

Cvp: Yemler

Nutron Tartafood;
Tatlı su kaplumbağaları için sağlıklı beslenmeleri ve dengeli gelişimlerine yardımcı olan, besinsel ihtiyaçlarını karşılayan, kurutulmuş gammarus içeren yemdir.

Beslenme Tavsiyesi;
Günde 1 - 2 kez kaplumbağanızın tüketebileceği miktarda yaşadığı suya ekleyerek kullanılması tavsiye edilmektedir.

Yemin İçeriği;
% 100 kurutulmuş gammarus.

Yemin Analizi;
% 46,2 ham protein, % 1 -10 ham yağ, % 6,2 ham lif, % 24,0 ham kül, % 12,0 nem.

evet bunlar kutunun üstünde de yazıyo :D benim ögrenmek istediğim iyi bir yem mi ?

Yani sonuçta raffy I gibi gammarus içerdiği için içeriğine dikkat çektim. Ana yem olarak ne kullanıyorsunuz öğrenebilir miyim?

Kurutulmuş gammarusun iyisi kötüsü olmaz kullanma tarihi geçmemişse kullanabilirsiniz. Kaliteli markaların da farklı olmuyor. Gammaruslar vitamin içerikli olmuyor nasılsa.

Geri