Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni akvaryum düzeni nasıl olmuş arkadaşlar

edi=büdü

Gümüş 4 Üye
Bugün Üsküdardan 5 kilo kuvars kum aldım arkadaşlar 25 tlye aldım bilmiyorum fiyatı sizin oralarda nekadar ama aldık artık . uzun süre yıkamama rağmen koyduktan sonra su bulandı baya ama şu anlık biraz daha iyi durumda içindeki talşarı çınarcıktan toplamıştım onlar daha önceden koyduğum için temizdir sıkıntı yok yani . Sol taraftaki yığında ise dış filitrenin su giriş hortumu var içine kumu falan çekmesin diye önünü biraz kapattım ama taşların arası açık gayet güzel çekiyo pislikleri :D . Lambayıda değiştirdim daha önceden takılı olan bi florasan dı bu pembe görünüyo ama day light diye yazıyodu sanmıyorum day light olduğunu :D ama alırım güzel bi lamba daha sonra . Sizce nasıl olmuş yorumlarınızı alabilirmiyim.

mailto:/5ydord.jpg
mailto:/14jrnye.jpg
mailto:/28suc1d.jpg
mailto:/20sarmv.jpg
mailto:/xc8yt5.jpg
mailto:/2hcjlp4.jpg
mailto:/29mwtgw.jpg

Cvp: Yeni akvaryum düzeni nasıl olmuş arkadaşlar

Bence tabandaki taşlar fazla olmuş. Dipte dinlenecek yer çok kısıtlı. Onun dışında gayet kullanışlı olmuş, tebrik ederim.

Cvp: Yeni akvaryum düzeni nasıl olmuş arkadaşlar

AEK' Alıntı:
Bence tabandaki taşlar fazla olmuş. Dipte dinlenecek yer çok kısıtlı. Onun dışında gayet kullanışlı olmuş, tebrik ederim.

valla 3 senedir dipte durupta dinlenme amaçlı kaldıklarını görmedim taban tamamen boşken bile durmadılar ama taşlar biraz fazla gibi geldi sonradan sabaha bi değişiklik yapabilirim

Geri