Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni Akvaryum Düzeni

meritiko

As 3 Üye
Arkadaşlar yeni kuru alan yapmamla birlikte akvaryum düzeninide değiştirdim sizce nasıl olmuş? :)

mailto:/2ajne38.jpg

mailto:/2sbjww6.jpg

mailto:/23su3ci.jpg

mailto:/28a8eg.jpg

mailto:/2elgtpf.jpg

mailto:/259fqs1.jpg

mailto:/1qfrba.jpg

mailto:/1zzqnew.jpg

mailto:/o5pzwm.jpg

Cvp: Yeni Akvaryum Düzeni

Kuru alan daha aşağıdaydı galiba eskiden, böyle çok daha iyi olmuş. Vantuzlar taşır inşallah Sülemanı :D Kuru alan koruması da orjinal görünüyor ama Süleman oraya tırnağını takıp kendini yukarı çekmek suretiyle bir firar gerçekleştirebilir sanki :D

Akvaryum biraz küçük mü sanki ?

Öncellike teşekkür ederim :) Evet eskisinden biraz daha yüksek.Valla kuru alan korumasına gelecek olursak şu anda sağlam ama bakalım ileriki zamanlarda ne olacak :D

Cex' Alıntı:
Akvaryum biraz küçük mü sanki ?

Akvaryum biraz küçük doğrudur.Henüz alacağım büyük akvaryum için yer arıyorum.O yüzden böyle kaldı.Bir süre daha idare eder tek kaplumbağa olduğu için.

Çömlek salınım yapabilir.

Malzemeye göre değişir. Ama markadan eminseniz sorun değil. Hepimizde az çok dekoratif malzeme var.

Ben yeni bir su kaplumbağası besleyicisi olarak , akvaryum düzenini tam olarak bilmiyorum. Acaba filtre sürekli açık mı olmalı ? Soruya ek verebileceğiniz tavsiyeler kaplumbağalarımın yaşamının daha huzurlu ve rahat olmasına büyük katkılar sağlayacaktır..

yem verme ve su değişimi zamanı hariç evet çalışmalı. benim büyük olan balık zamanından kalma biraz gürültülü çalışıyor. geceleri minyatür sessiz aldım onu kapatıp bunu çalıştırıyorum.

meriç lamba kaydırmaza çok yakın eritip koku yapmıyor değil mi ? bir de kuru alanı nerden aldın veya kendin mi yaptın?

Geri