Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni akvaryum, yeni pozlar, geçici kuru alan (:

aLyssa00

Platin 5 Üye
mailto:/g/15/fotoraf0128b.jpg/

Renkli taşları henüz çıkarmadım aldığım kum tabanı anca kapatınca taşlarıda eklemek zorunda kaldım kum takviyesi yapınca kaldırcam inş.

Filtrenin şelalesine bayılıyorlar altında duruyorlar :)

Cvp: Yeni akvaryum, yeni pozlar, geçici kuru alan :)

Kumun tabanı tamamen kapaması şart değildir. Renkli taşlar salınım yaparak kaplumbağanın sağlığını ciddi ölçüde etkileyebilir. Bir de akvaryumda ısıtıcı göremedim. Bunların dışında akvaryumunuz görünüm açısından çok güzel :)

Isıtıcı var ama onu almamışım önceki albümde vardı :) Çok değil bir iki güne çıkarıyorum zaten bu arada teşekkür ederimm :)

Güzel, kullanışlı ve yüzme alanı geniş bir akvaryum olmuş, güle güle kullanın.

Benimkiler de şelale filtrenin altında vakit geçirmeyi çok seviyorlar, sanırım kabuklarını kaşıma hissi gibi bir şey oluyor. Bu arada böyle ufaklıkların bu kadar geniş bir eve sahip olmaları gerçekten çok sevindirici, sizi epey bir süre idare edecek.

Belki iç filtre zamanla yetersiz kalabilir.

Teşekkür ederimm :)

ısıtıcıyı ben mi göremedim?

Isıtıcı var tam sağ köşede ama geniş almadığım için fotoğrafı çıkmamış

mailto:/r/d/h1w9.jpg

Bu daha uzaktan

Kuru alan yüksekliği şu anda çok ideal. Hem maksimum su yüksekliği kullanmışsınız hem de kaçamayacakları kadar mesafe bırakmışsınız.

Güle güle kullanın :)

Önceki akvaryumda çok yukarıda tutmuştum bu sefer önlemi baştan alayım dedim teşekkür ederimm :))

ben bu akvaryumu çok ama çok sevdim:) benimkilerin de akvaryumu artık küçük geliyor..neredeyse 7cm oldularda:D
bu arada kuru alanınız hazır mı? yoksa kendiniz mi yaptınız?

kuru alan hazır mı siz mi yaptınız?

Hayvanlarınız çok tatlılar yanlız kuru alanı hangi malzemeden yaptığınızı çözemedim mermer gibi gördüm biran ama o vantuzlar mermeri taşıyamaz. :)

0084812254' Alıntı:
ben bu akvaryumu çok ama çok sevdim:) benimkilerin de akvaryumu artık küçük geliyor..neredeyse 7cm oldularda:D
bu arada kuru alanınız hazır mı? yoksa kendiniz mi yaptınız?

TTeşekkür ederimmm kendm yaptım yakında bambaşka birşey yapcam :))

cankatx' Alıntı:
kuru alan hazır mı siz mi yaptınız?

Kendm yaptm :))

antifbyigit' Alıntı:
Hayvanlarınız çok tatlılar yanlız kuru alanı hangi malzemeden yaptığınızı çözemedim mermer gibi gördüm biran ama o vantuzlar mermeri taşıyamaz. :)

Strafordan yaptım vantuzları sıkıştırdım içine :))

Yeniz pozlarımızz ((.

mailto:/r/w/tch3.jpg

mailto:/r/w/tcj0.jpg

mailto:/r/w/tck7.jpg

mailto:/r/w/tcl5.jpg

Vallahi çok güzel olmuş elinize sağlık, kapluşlarda bayağı mutlular. Nasıl bir akvaryum yaptınız ölçüleri nedir acaba? Bir örnek olabilir diye ölçü soruyorum yarın kendi kabımın fotolarını koymaya çalışıcam.

Geri