Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni kaplumbağa beslenme

turtefun

Bronz 3 Üye
Yeni almış olduğum kaplumbağayı sera raffy p ile besliyorum karides nadir veriyorum zararı dokunurmu karidesi küçük olduğu için çok mu vermeliyim?

Cvp: Yeni kaplumbağa beslenme

haftada 2-3 kez karides vermelisin fazla yada az olmamalı...

Karides küçük kaplumbağalarda 2 günde 1 verilebilir.

Ek yem olarakta seranın mineralini kullanabilirsiniz çeşitlilik açısından.

Ben 2 günde 1 tane veriyorum yiyorlar diğerlerinin önerdiği gibi.

Arkadaşlar Ben Pond Yem Aldımda Pond Yem Günde Ne Kadar Vermeliyim Veya Zararmı pond yem ?

Pond yemden kastınız nedir?

Hangi markanın hangi ürününü aldınız?

Silindir Bir Kututda Aldım Üstünde : MY TURTLE İthal Pond Yemi Yazıyor

Yem in şekli : uzun beyaz bir yem

İlk defa böyle bir yem duyuyorum, yemi internette bulabilirseniz linkini yazar mısınız?

buyrun: http://www.google.com.tr/imgres?q=pond+yem&um=1&hl=tr&sa=N&biw=1152&bih=769&tbm=isch&tbnid=6GRij9b8NKtpvM:&imgrefurl=mailto:/ev-dekorasyon-bahce/sari-pond-yem-500gr-46949380&docid=E_XIXfjiEPkysM&imgurl=mailto:/4590/SARI-POND-YEM-500gr-HAS-8-80TL__45902427_0.jpg&w=700&h=567&ei=jmAhT7ecNMSK4gSIiODFCA&zoom=1

Bahsedilen yem bu ve kaliteli değil.

http://www.atlantikakvaryum.com/product_info.php?cPath=0_52&products_id=116&osCsid=jlvguvh9galoqcrau89831nen6

Veriyimmi vermiyimmi ? verme derseniz peki hangi yemden önerirsiniz acaba ?

Oğuz bey kendi başlığınızın altında birçok arkadaş öneri verdi zaten.
Benim size önerim Tetra Reptomin yad Sera Raffy P. Vermeyin demek yanlış olur ama kaplumbağalarınızın hiçbir ihtiyacını karşılamayan kalitesiz bir yem.

Geri