Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni Kuru Alanımız Ve Ray :D

Doğan

Bronz 5 Üye
10 Litrelik Saklama Kabından Yapmış Oldugum Kuru Alan
mailto:/2mr9u00.jpg
mailto:/a4jh0.jpg
mailto:/n4gsn9.jpg
Kuru Alanın Keyfini Çıkarıyor
mailto:/2mcbnmv.jpg
Kara Göründüü :D
mailto:/2hnmj5y.jpg
Tipp :D
mailto:/34heu6b.jpg
mailto:/2iic0uq.jpg

Cvp: Yeni Kuru Alanımız Ve Ray :D

Bence kullanışlı olmuş. Hem akvaryumda yer kaplamamış olmuşsun hem de geniş bir yüzey oluşturmuşsun :)

Elinize sağlık, rampayı nasıl yaptınız? Bir de bu plastiğin kesili yerleri keskinse eğer şu an için değil ama ilerde kapluş oralara uzanıp tutunmaya çalıştığında biryerlerini yaralama ihtimali olabilir. Akvaryum da çok sade ve güzel görünüyor elinize sağlık tekrar, hem bol yüzme alanı hem büyük bir kuru alanı olmuş. Akvaryuma kapluşun kabuk kaşıyabileceği bir kök de koyabilirsiniz.

Altındaki Yeri Açtım Rampa Şeklinde vantuzlarla Sıkıştırdım :D Kabın Yarısını Sıcak Bıcakla Deldim Gördüğünüz Gibi.. Halı Kaydırmazını Serdim.. Rampalar Yukarıya Çıkıyordu Tutmuyordu.. Bende Vantuzlarla Destek Yaptım :D Birde Arkası Kalkıyordu O Taşı Koydum.. Plastik Kabın Hiç Bir Yeri Keskin Değil.. Bu Arada Teşekkürler

Çok güzel bir kuru alan olmuş :) :smile: :smile:

yeni kuru alanınız çok güzel olmuş ve çok kullanışlı:smile:

Sağolun Teşekkür Ederim..

Akvaryumun sade ve güzel olmuş Doğan. Kaplumbağan gayet keyifli görünüyor :) Geriye bir uvb lamba kalmış.

Geri