Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni resimler ve akvaryumum

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar yeni akvaryum tasarımım ve aksesuarlar. Fazlalık yapmasın diye filtreyi kuru alanın altına koydum ve su seviyesini baya artırdım kuru alanıda kendim yaptım filtrenin suyı kabuşlarımı itmesin diye boruyu içi oyuk taşın içinden geçirdim kabuşularımda bende çok mutluyuz.

mailto:/2cp99ja.jpg

mailto:/xqc60p.jpg

mailto:/2jakz2r.jpg

mailto:/53addt.jpg

mailto:/4r3l1w.jpg

mailto:/20qttf.jpg

mailto:/11h8i2u.jpg

mailto:/s5xqg5.jpg

mailto:/fm89ko.jpg

mailto:/w85oas.jpg

Ben bir yada iki kere kontrol ettim ama yazım yanlışım varsa söyleyin.

Eski haline göre daha kullanışlı olmuş :) Kapluşlara daha çok yer kalmış.Beğendim.

zencefil' Alıntı:
Eski haline göre daha kullanışlı olmuş :) Kapluşlara daha çok yer kalmış.Beğendim.
Evet artık 15 günde bir deyiştiriyorum suyu filterinin içincekileri değiştirdim filtra 3 senelik çünkü

Aslında suyun içinde ki kalabalık yapan o kayayı da çıkarabilirsin.Eğer kapluşlar kullanmıyorsa tabi.

Kapluşlarınıza olan ilginiz çok güzel. Akvaryumun yeni halini de beğendim :D

Eski bi filtre ama çok kulanışlı suyu çok hızlı temizliyor kirli suya koyup deneme yapmıştım fotoraflatdan görünüyo.

Açıkçası filtreni görmek istiyorum. :D Veya debisini harcadığı watt ı falan yazarsan sevinirim. İç filtre almayı düşünüyorum da. :)

Tamam fitre gördüğün üzere altta temizlediğimde bakar sana mesaj atarım.. :D

Konu içersindeki gereksiz mesajlar silindi.Yazılan mesajı hatalı buluyorsanız mesajın altındaki mailto:/forum/images/turkish/postbit_report.gif rapor butonuna tıklayın. Rapor edin gerekeni biz yapalım.

Byteorist' Alıntı:
Konu içersindeki gereksiz mesajlar silindi.Yazılan mesajı hatalı buluyorsanız mesajın altındaki mailto:/forum/images/turkish/postbit_report.gif rapor butonuna tıklayın. Rapor edin gerekeni biz yapalım.
Teşekkürler.

Geri