Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni Resimler

Cvp: Cvp: yeni resimler

gazoz' Alıntı:
Evet şiş,kulak iltihabı gibi duruyor,tedaviye başlamadıysanız başlamakta yarar var daha fazla iltihaplanmadan...

evet başladık veteriner ilaç verdi.
Aldığımız da daha şişti ilk msj da da var ne yapmam gerektiği sormuştum şimdilerde iniyor ve yemeğede başladı Allaha şükür bakımının iyi olmamasından soğuktan olduğunu söylediler.

Cvp: Yeni Resimler

Allaha şükür gözüm gibi bakıyorum ama ilk aldığımızda böyle değillerdi çok kötü şartlarda bakılıyorlar petshop larda
slm

Cvp: Cvp: Yeni Resimler

furah' Alıntı:
Allaha şükür gözüm gibi bakıyorum ama ilk aldığımızda böyle değillerdi çok kötü şartlarda bakılıyorlar petshop larda
slm
Haklısınız,çok çok kötü bakıyorlar,su seviyesini de yükselttiniz mi tamamdır :)
Yalnız mesajın sonuna "slm" yazmak niye,kafam basmadı :)

Cvp: Cvp: Cvp: Yeni Resimler

gazoz' Alıntı:
furah' Alıntı:
slm
Haklısınız,çok çok kötü bakıyorlar,su seviyesini de yükselttiniz mi tamamdır :)
Yalnız mesajın sonuna "slm" yazmak niye,kafam basmadı :)

Bende sizi anlamıyorum neden konuya odaklanmıyorsunuz da yazılara yazılan harflere şekillere takıyorsunuz çok merak ediyorum.
Nezaketen yazılmış birşeyi sorguluyorsunuz o zaman teşekkür de etmeyelim
merhaba demiyelim yazalım ama imlaya dikkat edelim.
Su seviyesini artırdım şimdide sipariş verdim üçgen kaplumbağa adası cd. kılıfından yapmaya çalıştık tartmadı kablumbağaları maşalları var bakalım gelecek.
Kolay gelsin Slm

Hayır sadece ne anlama geldiğini bilmiyorum , yanlış anlamayın :) nezaketen söylenen bir şeyse teşekkür edeyim :)

Akvaryumun yeni halinin fotoğrafını yüklerseniz çok iyi olur :)

Cvp: Yeni Resimler

slm internette satılan üçgen şeklinde kablumbağa adasından kullanan var mı?
Biz aldık bugün geldi ama kablumbağaların ya alıkması lazım bilmiyorum kullananlardan yorum bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler

Geri