Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni tostosum için isim

Cvp: Yeni tostosum için isim

diyojen koy adam ömrünü fıçı içinde yaşayarak geçirmişti. ya da tıfıl.

Bana ilk hediye edildiğinde 2 taneydi kaplumbağalarım. Birinin adını kapı diğerini de sapı koymuştuk :) Ama kapı malesef ki öldü ve sapı kaldı :( ben de şimdi hayvancağıza sap diyemiyorum.
Yani demek istediğim böyle 2 tanelerse birbiriyle uyumlu isimler koyabilirsin :)

O zaman fıstık olabilir uyum açısından. Fıstık-Badem :)

Fıstık erkeğe de giderdi aslında ama :) benim aklıma şu an gelmedi. Geldikçe yazarım buraya :)

Benim 3 tane var daha isimleri bile yok cinsiyetlerini bilemedigimden isimde takmadim :D hmm.... Isim isi zor ya benim bile aklima birsey gelmiyor erkege yakisir hep disi ismi :D badem-tanem güzel olurdu ama uydurmasi zor bence ilk aklina geleni tak ;)

Fındık olsun madem: ) biri de salçayla çorba koymuş. Diyojen de biraz ağır değilmi sonra burası bana fazla fıçı bulun bana demesin: )

hepiniz için teşekkür ederim Tanem hoşuma gitti :)^^

Geri