Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni yıl-Yeni yuva

Deltoro

Bronz 5 Üye
Herkese selamlar, yaklaşık 2 sene önce resimlerini paylaştığım ufaklıklar için geçen ay yeni bir yuva hazırladık.
Çok hareketli ve yaramaz oldukları için bu evde sadeliği ön planda tuttuk.Kullandığımız malzmeler filtre-28 derecede sabitlediğimiz ısıtıcı- uv lambası-ısıtıcı lamba-6kg lik doğal taş kuru alan ve oyuncak kaplumbağadan ibaret.

Bizimkiler acaip mutlular, yeni evlerini de çok sevdiler. Buyrun resimler;

mailto:/img560/2048/dsc04185b.th.jpg

mailto:/img203/3974/dsc04183c.th.jpg

mailto:/img577/9383/dsc04180y.th.jpg

mailto:/img546/6971/55545885.th.jpg

mailto:/img810/5404/dsc04184e.th.jpg

Yeni yuvanız hayırlı olsun.
Nacizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Su seviyeniz çok düşük.Bu iki afacanın daha mutlu olması için bence su seviyesini yükseltmelisiniz :)

Evet resimleri çektikten sonra farkettim, normalde birinci resimde kuru alanın yosunlu alanının sonuna kadar su bulunuyor, resimleri tam su eklemeden çekmişim. :)
resimlerden sonra sularını ekledim.

Çok güzelmiş gerçekten ben de umarım yakında bu şekilde bir yuvaya geçiririm umarım Şimşek'i. Oyuncağı da çok beğendim ayrıca :)

Yuvaları hayırlı olsun :)
Sevimli şeyler :D
Oyuncağı çok sevdim :D

Geri