Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

1-2 saat sonra filtre sipariş veriyorum hangi filtre ?

KillerPrince

SKF Delisi 5. Seviye
Selam arkadaşlar 1-2 saat sonra sipariş vereceğim ama filtreyi hangi model sipariş vereceğimi bilmiyorum bana 64 litre akvaryumu cam gibi yapacak çok fazla ses çıkartmayan ses olabilir ama çok olmasın uyunacak gibi olan bir filtre önerirmisiniz şelale filtre alırsam modifiye yapmayacağım alıcam takıcam filtre akvaryumu çok temiz tutucak böyle birşey istiyorum biraz acil mesaj atarsanız sevinirim çünkü şuanda listeyi hazırlıyorum juen pet marketten alacağım bu arada.

Cvp: 1-2 saat sonra filtre sipariş veriyorum hangi filtre ?

mailto:/urun_detay.aspx?kat=236&urn=8945
buna bi baksana dostum

kaliteli marka olmalı hemde çok pahalı :S atman filan düşünüyorum ama atman 101 mi alsam yoksa atman at 103 mü 101 in debisi 350 103 1200 debili hangisini alayımki :(

101 al kardesim akvaryumun cok büyük degil , işini fazlasıyla göreceğine inanıyorum

bide aquael fena değildir, aquaelin kendi sayfasına bakabilirsin =)

101de az gelecek gibi ben 500-600 debili filtre almayı düşünüyorum ama çokmu akıntı yaratır 64 litrede ?

mailto:/?urun-13428-Asian-Star-FH-1903-3-Hazneli-Akvaryum-ic-Filtre-1500L-H.html

mailto:/urun_detay.aspx?kat=0&urn=2837

bu ikisne bak bide kardeşim,60 litre için ideal olarak bunlarda öneriliyor

Su çıkışından ayarlarsın akıntıyı. Daha büyük akvaryuma geçersen daha ilerde büyük bi filtre al. geçmezsende büyük al bence. Ben çok anlamıyorum ama dolphin şelale çok öneriliyor. Hem biyolojik döngü içinde uygun. Yani bende sadece iç filtre var 450l/s ama su berrak olmuyo bulanıklık duruyo diye bide dış filtre alıcam ilk isim aklımdaki dolphin

şelalede modifiye etmedikçe iç filtreden farksızmış modifiye edip içine elyaf plastik bulaşık teli ekstra sünger vs koyman gerekli ben yapmayacağım için iç filtre alıyorum ozaman debisi yüsek bir iç filtre alacağım juende f201 kalmamış f 202 alsam çokmu gelir 201 800 debili 202 1200 debili içinden ayarlanabiliyormu acaba 202 ?

sadece akıntı yönü ayarlanabiliyor,içinden ayarlama yok 202 de

ozaman ben atman hf 400 şelale filtre alıyorum internette 60 litre akvaryumda 3 yıldır kullanıyorlarmış çok memnunlarmış

hayırlı olsun simdiden

Teşekkür ederim juenden 70tl filan alışveriş yapacağım :)

Hayırlı olsun siparişi verdim :) toplam 70tl kargo dahil aldıklarım
1-Atman HF 0400 Askı Filtre(23,90TL)
2-Roxin Stainless Steel Çelik Isıtıcı 300 Watt(29,24TL)
3-Aqua Pro Kırmızı Sivri Yapraklı Plastik Akvaryum Bitkisi 10 cm(1,10TL)
4-Vitasand Doğal Sarı Siyah Kum 5 kg (3 mm)(6,80TL)
5- Aqua Pro Bordo Yapraklı Plastik Akvaryum Bitkisi 10 cm(1,10TL)

Kumu 5KG almak zorunda kaldım ilerdede 5kg alırım.

Geri