Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

1.5 yaşındaki kırmızı yanaklıya yeni yuva aranıyor

Cakirburcu

Yeni Üye
11 cm kabuk boyunda 1,5 yaşındaki sağlıklı ve mutlu  kapkumbağamı sık seyehat ettiğim için sahiplenlendirmek istiyorum. İstanbul Maslak'ta ikamet etmekteyim, ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum

Cvp: 1.5 yaşındaki kırmızı yanaklıya yeni yuva aranıyor

mardine kargoyla sağlıklı bir şekilde yollarsanız ilgilenebilirim şmdiden teşekkürler

Merhaba ben istanbul Ümraniye deyim isterseniz ben sahiplenirim. Yavru olmalılar yani çok büyük değiller sanıyorum. 0531 587 28 85 Numaram. * tan ulaşabilirsiniz bana. Bende ne zamandır su kaplumbağası arıyordum çok iyi olur :)

tosbik123' Alıntı:
mardine kargoyla sağlıklı bir şekilde yollarsanız ilgilenebilirim şmdiden teşekkürler

Selamlar
İnternetten kargo konusunu biraz araştırdım, thykargo sitesinde su kaplumbağasının gönderilebildiği yazıyor, ancak telefonla ulaştığımda sadece kedi köpek gibi petleri gönderebildiklerini söylediler

mailto:/forum/konu-ucakla-hayvan-tasima-proseduru.html

cem' Alıntı:
mailto:/forum/konu-ucakla-hayvan-tasima-proseduru.html
Bilgi için teşekkür ederim, İstanbul içi su kaplumbağası sahiplenmek isteyen olursa yönlendirirseniz çok memnun olurum

Ayakkabi kutusu gibi bir kutu icerisine, strafor kopukler yada havlu koyarak otobus ile Turkiye'nin heryerine gonderilebilir. Kapta su olmamasi ve havlularin islak olmamasi onemli.

ama alisarp ölmezmi öyle hayvanlar? :(

hayvanlar bu şekilde kıtalar arası yolculuk yapıyor.

abi gördümde üzüldüm korktum ondan dedim...

Bazıları uzun yola gideceklere anestezi felan veriyormuş demişti akvaryumcu bi arkadaşım.Solunumu yavaşlatması için yani doğruluğu nedir bilemem.

deme kadir öyle ben bir fena oluyom üzülüyom sonra 2-3gün ağlamakdan canım çıkıyor..

kedi ve köpek için 12 saat evvelden aç bırakılıp yola çıkmadan önce şırınga ile ağzına yatıştırıcı ilaç damlatılıyor. soğukkanlı canlılar için böyle birşey yapılmıyor.

Anestezik değil de sedatif olarak ketamin kullanıyorlar.

yazık furkan kullanmasınlar ya.. :(

Olmek en azindan turkiye icinde bir otobus yolculugunda olasi degil, ben kaplumbaganinda ac birakilmasini yerinde buluyorum abi.
Kitalar arasi yolculukta yanlis hatirlamiyorsam 1/2 oraninda fire veriliyordu tabi burada seyahat sartlarinida dikkkate almaliyiz.

Cakirburcu' Alıntı:
11 cm kabuk boyunda 1,5 yaşındaki sağlıklı ve mutlu  kapkumbağamı sık seyehat ettiğim için sahiplenlendirmek istiyorum. İstanbul Maslak'ta ikamet etmekteyim, ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum

merhabalar ,

hala güncel ise haftasonu alabilirim.

teşekkürler.

Geri