Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

1 Yaşında 2 adet kaplumbağamı şehir değişikliği nedeni ile sahiplendirmek istiyorum

dogubeyyy

Yeni Üye
Merhabalar 2 adet kaplumbağam var 1 yaşındalar ücretsiz ekipmanları ile birlikte sahiplendirmek istiyorum . Onları çok seviyorum gözüm gibi baktım lütfen ciddi kişiler ulaşsın Istanbulda ıkamet edıyorum iş nedeni ile sürekli şehir değişimi yapıyorum. Lütfen sadece güzel kalpli insanlar ulaşsın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba veteriner sağlık Bölümü okuyorum Gaziantep'te yaşıyorum bebekleri sahiplenmeyi çok isterim onlara kendi çocuğum gibi bakarım benim de bir bebeğim var :)
Sağlıcakla kalın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar 2 adet kaplumbağam var 1 yaşındalar ücretsiz ekipmanları ile birlikte sahiplendirmek istiyorum . Onları çok seviyorum gözüm gibi baktım lütfen ciddi kişiler ulaşsın Istanbulda ıkamet edıyorum iş nedeni ile sürekli şehir değişimi yapıyorum. Lütfen sadece güzel kalpli insanlar ulaşsın
Selamlar. Onları sahiplenmek isteriim

Merhaba iyi günler evcil dostumuz sahiplenmediyse sahiplene bilirim ilk sahiplendiğim su kaplumbağası 5 senedir bende ve hayla besliyorum sizde evcil dostunuz sahiplene bilirim

5 sene olmuşsa akvaryumu sahiplenmiştir. Onları istememe ihtimali yüksek. Bir de emsal boyda olma şartı var. Bu savunma anlamında güç dengesi için aksi halde büyük hayvan küçüklerde ağır yara yada uzuv kaybı gibi hasar bırakır hatta öldürebilir.

Bir de maliyeti var. Sistem her hayvan için bir kat daha büyür. Bunu göz önüne almanda fayda var.

Merhabalar su kaplumbağalarından birini sahiplenebilirim. Istanbulda oturuyorum.

5 sene olmuşsa akvaryumu sahiplenmiştir. Onları istememe ihtimali yüksek. Bir de emsal boyda olma şartı var. Bu savunma anlamında güç dengesi için aksi halde büyük hayvan küçüklerde ağır yara yada uzuv kaybı gibi hasar bırakır hatta öldürebilir.

Bir de maliyeti var. Sistem her hayvan için bir kat daha büyür. Bunu göz önüne almanda fayda var.
İki akvaryum yapıcam evim teras katı oldugu için 1 odayı sadece akvaryum odası yaptım bilginiz için teşkürederim

İrtibata geçebilir miyiz?

Eğer hala sahiplendirilmediyse sahiplenmeyi çok isterim İstanbulda yaşıyorum

Merhaba Doğu Bey, Ben de yavru kaplumbağa arıyorum bi süredir. akvaryumda balık besliyoruz, eşim de ben de çok seviyoruz onları izlemeyi. Su kaplumbağası akvaryumu da yapalım dedik. eğer mümkünse hemen gelip alabiliriz.

Merhaba bende Eskişehir'de yaşıyorum kaplumbagalarinizi sahiplenebilirim . 8 yaşında kaplumbagami kaybettim çok severdim tekrar bakmak istiyorum ????

merhaba hala duruyorsa ben sahiplenmek istiyorum. lütfen iletişime geçermisiniz. perşembe yada cuma günü alabilirim.

merhaba hala duruyorsa ben sahiplenmek istiyorum. lütfen iletişime geçermisiniz.

Geri