Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

100 tl ye

düzgün ali

Bronz 4 Üye
Arkadaslar size bisey soracamda benim yuz liram car ve ben bu parayla bir akvaryum kurabilirmiyim bide hangi turleri besliyebilirim ornegin 50 litrwde simdi pengausus um bide vatozum var akvaryumlari 20 ltre ama filitre li ve mototlu

Tam takim kuramazsin bence.
Eger akvaryumu ikinci el alirsan kurabilirsin. Sıfırdan alcaksan o para anca akvaryuma yeter.
Bide boyutlari onemli ne kadar büyüklükte akvaryum yaptırcaksin yada alcaksin

Ben bugün buldum 60 litre geçiyor full icinde sizce piranha mi besleyebilirmiyim bu akvaryumda

Piranha için yetersiz. 30 cm kadar boyları oluyor. Kaplumbağaların ömürlük akvaryumu gibi akvaryum gerekli.

Aynen. Piranha için en azından 400-500 lt akvaryum gerekir. Hatta belki daha üzeri. Hem Cem in dediği sebepten hemde en azından beşli altılı bir sürü alman gerekiyor. Bunlar sürü halinde rahat yaşar.

Pengasusu içinde uzun bir süre idare eder. Ancak balık sayısı artarsa süre kısalır.

Geri