Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

10luk paket ısıtma ampulu Generel Electric 53w e27

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asliaral

Bordo Bereli
Yakin bir arkadasim akvaryumunu kapatti. Almis oldugu urunleri satiyor. İlan uzerinden yorum yazabilirsiniz. Kesin bir alici ciktiginda; kendisine yonlendirme yapacagim. Urunler sifir, 10 ampullu acilmamis orjinal kutudur. Ben kendim de almis kullanmistim  tavsiye edebilirim bu ampulu.Ancak elimde 5 kutu oldugu icin daha ihtiyacim yok.

Yer; Göztepe İstanbul
Fiyat: 55 lira

Ampul halojen şeffaf verdigi isik 70 kusur watti suan kutusundan uzagim.
Boyu da kucuk isitma ampullerinden bir tik buyuk. Yine dar lambalara girebilecek sekilde e27 girisli.

Ekli dosyalar

• 20200727_110501.png
    20200727_110501.png
    142.8 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20200727-135817.png
    Screenshot_20200727-135817.png
    892.9 KB · Görüntüleme: 33
1 kutu nurc7 arkadasimiza satilmistir. 4 kutu ( 4 tane 10 ar ampullu kutu) icin ilan aktiftir. Minimum 1 er kutu (10 adet) olarak satilacaktir.

gözünü yormaz mı? soft o yüzden tercih ediliyor. 1 kutuda 10 tane var ve 55 TL kargo ücretini de katarsak ne kadara mal olmuş olacak?

gözünü yormaz mı? soft o yüzden tercih ediliyor. 1 kutuda 10 tane var ve 55 TL kargo ücretini de katarsak ne kadara mal olmuş olacak?
50 liraya verirmis arkadasim. Kargo olarak Ptt en ucuzu sanirim.Hafta basinda 850 gram civari pc hoparlorunu kutusuyla kargoladim. 11.75 tuttu.

Evi de Goztepe İstanbul'da.

Evet burada tavsiyeye gore ben de hep soft aldim ancak spot ve softu bulamayinca da bunu kullandim. Rahatsiz olduklarini gormedim. Bu forumdan bir arkadas aldi, ondan da olumsuz bir donus olmadi.

Tam tersi kaplumbagalarim kocaman ve ustuste cikip gozlerini rahatlikla lambaya yaklastiriyorlar. Rahatlikla uyuyorlar.

Oyuzden ben kendime 5 kutu depoladim.

Merhaba.

Bu ampullerin sahibi benim.Eski üyeler bilir, daha önce forumda yöneticilik yapıyordum. Ancak iş yoğunluğu ve ağırlık taşımayla ilgili sağlık sorunlarım olunca, önce forumu bırakmak, sonra da akvaryumu kapatmak durumunda kaldım.

Fiyat düşük kaldığı için, yakında güncellenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri