Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

13 yaşındaki su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

antedon

Yeni Üye
İş sebebiyle haftanın yarısını Ankara'da diğer yarısını İstanbul'da geçiriyorum. Bu sebeple 13 yıldır benimle birlikte olan su kaplumbağamı tüm ekipmanıyla birlikte sahiplendirmek istiyorum. Cinsiyeti dişi ve oldukça sağlıklı bir hayvan . Ankara, İstanbul veya çevre illere ulaştırabilirim.

Cvp: 13 yaşındaki su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

antedon' Alıntı:
İş sebebiyle haftanın yarısını Ankara'da diğer yarısını İstanbul'da geçiriyorum. Bu sebeple 13 yıldır benimle birlikte olan su kaplumbağamı tüm ekipmanıyla birlikte sahiplendirmek istiyorum. Cinsiyeti dişi ve oldukça sağlıklı bir hayvan . Ankara, İstanbul veya çevre illere  ulaştırabilirim.

Merhaba,
Ben de Ankara'da ikamet ediyorum.
İsteğiniz halen geçerliyse ben almak isterim.
[email protected]

antedon' Alıntı:
İş sebebiyle haftanın yarısını Ankara'da diğer yarısını İstanbul'da geçiriyorum. Bu sebeple 13 yıldır benimle birlikte olan su kaplumbağamı tüm ekipmanıyla birlikte sahiplendirmek istiyorum. Cinsiyeti dişi ve oldukça sağlıklı bir hayvan . Ankara, İstanbul veya çevre illere  ulaştırabilirim.

Bilgi eklemesi yaparsam daha çok kişi ilgilenebilir diye düşündüm. Kabuk boyu 17 cm.  Yalnız yaşamakla birlikte son 2 senedir yumurtluyor. ( yılda birkaç defa). Sahiplenmek isteyen kişi Ankara'da ise akvaryumuyla birlikte (80x30x45)  ulaştıracağım.  ilgilenenlere fotoğraf veya video gönderebilirim.

Cihangir Yıldırım' Alıntı:
antedon' Alıntı:

Merhaba,
Ben de Ankara'da ikamet ediyorum.
İsteğiniz halen geçerliyse ben almak isterim.
[email protected]
Cihangir Bey size mail gönderdim. 

Trabzon'a gönderme imkanınız varsa ve sahiplendirmediyseniz, sahiplenebilirim.

Snapper' Alıntı:
Trabzon'a gönderme imkanınız varsa ve sahiplendirmediyseniz, sahiplenebilirim
Maalesef Trabzon'a ulaştırma imkanım yok. 

antedon' Alıntı:

Ben istanbul büyükçekmece oturuyorum sahiplendirmediyseniz sahiplenmek isterim :smile:

aylin hanım o yumurtalar döllenmişmiydi peki?yavru alımınız oldu mu?

hayvan tek yaşadığı için döllenme olmaz. boş atar.

anladım cem abi :)

Kaplumbağam Sayın Cihangir Yıldırım tarafından sahiplenilmiştir. Teşekkür ederim.

sevindim senin adına aylin hanım :)

Geri