Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

14 yaşında kırmızı yanaklı dişi

utkuua

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, küçüklükten beri büyüttüğüm 2 adet dişi kaplumbağamdan biri bahçeden kaçtı... Diğerine uygun bir yaşam alanı sağlayamadığım için güzel bir ortam arıyorum. Lütfen sadece uygun ortamı olanlar ve tecrübeli kişiler mesaj yazsın. Resimleri daha sonra yükleyeceğim. Ortalama el boyutunda.

Ömerbugra193

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar merhaba, küçüklükten beri büyüttüğüm 2 adet dişi kaplumbağamdan biri bahçeden kaçtı... Diğerine uygun bir yaşam alanı sağlayamadığım için güzel bir ortam arıyorum. Lütfen sadece uygun ortamı olanlar ve tecrübeli kişiler mesaj yazsın. Resimleri daha sonra yükleyeceğim. Ortalama el boyutunda.
Hangi şehirdesiniz

utkuua

Yeni Üye
Dostum kaç yaşındasın bilmiyorum, hevesinide kırmak istemiyorum fakat sana kaplumbağamı emanet etmek istemem. Herkese malatyaya gönderir misiniz diye soruyorsun bunları satıyor musun ne yapıyorsun çözemedim. İkincisi tüm mesajlarını okudum ve bi kaplumbağa o şartlar altında bakılmaz ve benim kaplumbağam senin yuva dediğin plastikten daha büyük.