Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbagamin kabugunu soydum

ölmesinin su derinliği ile alakası yok senin yüzünden öldü. eğer o kaplumbağaya doğru düzgün bir akvaryum alıp baksaydın ölmezdi hayvana bildiğin işkence çektirmişsin. ben yavru kaplumbağama 60 litrelik akvaryumda bakıyorum 30cm su derinliği var o neden ölmüyor?

Hayvan su derinliğinden ölmemiştir ki aşırı bir derinlik de söz konusu değil.
Hayvan daha yavru kabuk yapısı yumuşak . Plakaları zorlamamanız lazımdı hayvanın kabuğunu kanatmışsınız.

Fazla sudan su kaplumbagasini ölü bulmak? Yanlış bir kapta bakım yetersiz su yaglı şeylerle beslemek vb durumlardan dolayı ölmüs olabilir belki?

Fazla sudan su kaplumbagasini ölü bulmak? Yanlış bir kapta bakım yetersiz su yaglı şeylerle beslemek vb durumlardan dolayı ölmüs olabilir belki?
bu konuda hak veriyorum sizede su derinliğinin su kaplumbağasının ölmesiyle alakası yok. küçücük bir kapta bakmak bile ölmesinin ana nedenlerinden biri olduğunu düşünüyorum.

Geri