Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

16-19 yaş aralığında dişi su kaplumbağası sahiplendirme

mberatdogan

Yeni Üye
Merhaba dişi tahmini 16-19 yaş aralığında 9-10 cm bir su kaplumbağam var. Daha önce birkaç kez yumurtladı. Evde gerekli bakımı sağladığımız pek söylenemez hayvanın hayatını ceheneme çevirmek istemiyorum ama bakamıyorumda. Ücretsiz sahiplendirme yapabilirim. İstanbul/Şişli/Mecidiyeköy deyim.
IMG_20230513_121421.jpg
rn_image_picker_lib_temp_c62ef56a-d2dc-456e-9864-48f74f1370a7.jpg

Son düzenleme:
Merhaba dişi tahmini 16-19 yaş aralığında 9-10 cm bir su kaplumbağam var. Daha önce birkaç kez yumurtladı. Evde gerekli bakımı sağladığımız pek söylenemez hayvanın hayatını ceheneme çevirmek istemiyorum ama bakamıyorumda. Ücretsiz sahiplendirme yapabilirim. İstanbul/Şişli/Mecidiyeköy deyim.Ekli dosyayı görüntüle 5136Ekli dosyayı görüntüle 5137
Merhaba,
Benimde 16-17 yaşında erkek kaplumbağam var. Kabuk boyu 10 cm. İstanbul Çengelköy de oturuyorum. Sahiplenmek isterim.

Geri