Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

19 yaşında kırmızı yanaklı su kaplumbağaya ömürlük yuva

zibirix

Yeni Üye
Fotoğrafta gördüğünüz 19 yaşında ve düne kadar bir otoparkta bakılmakta olan orta büyüklükte kırmızı yanaklı su kaplumbağası.
Son sahiplerine kısa süre evvel hediye gelmişti ve onlar da maalesef cinsiyetini bilmiyordu. Gelen yorumlara bakılırsa cinsiyeti erkek, ancak alt gövdesinin düz oluşundan (erkeklerde kavisli olması gerekirmiş) ben hala dişi olduğunu tahmin ediyorum.
İşte bu son sahipleri bir göle serbest bırakmaktan bahsedince, boyna da yola kaçıp ezilme tehlikesi geçirdiğinden, yuva buluna kadar geçici olarak evime aldım, ama bir an evvel yuva bulmam gerekiyor.
Sahiplenmek isteyenlerden bir şartım var, boyuna uygun, düzgün bir akvaryumda bakmaları. O yüzden, sahiplenmek isteyenler, bir zahmet bakmak istedikleri yerin bir fotoğrafını gönderirse, sevinirim.
Gündüz saatlerinde bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0532-4661106, eğer telefona cevap veremiyorsam, * üzerinden mesaj ile de ulaşabilirsiniz.
Yer, İstanbul Kadıköy Moda, Yoğurtçu Parkı yakınları.

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    123.9 KB · Görüntüleme: 42
Cvp: 19 yaşında kırmızı yanaklı su kaplumbağaya ömürlük yuva

nerdesiniz şehir olarak  ? izmire gönderirseniz talibim ben ;) yerim müsayit.. kaplumbağa bende hastalık değil tutku , bin tane olsun bin tanesine de bakarım.. bir sürü kapları var ve yeni akvaryum da yaptırdım daha da yaptırcam inşallah akvaryum..seviyorum güzel vakit geçiyo kırmızı yanaklı keratalarla :D [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz yada yarın müsayitseniz verdiğiniz numaradan size ulaşabilirim..Saygılar.Hayırlı akşamlar ..

Cvp: 19 yaşında kırmızı yanaklı su kaplumbağaya ömürlük yuva

zibirix' Alıntı:
Fotoğrafta gördüğünüz 19 yaşında ve düne kadar bir otoparkta bakılmakta olan orta büyüklükte kırmızı yanaklı su kaplumbağası.
Son sahiplerine kısa süre evvel hediye gelmişti ve onlar da maalesef cinsiyetini bilmiyordu. Gelen yorumlara bakılırsa cinsiyeti erkek, ancak alt gövdesinin düz oluşundan (erkeklerde kavisli olması gerekirmiş) ben hala dişi olduğunu tahmin ediyorum.
İşte bu son sahipleri bir göle serbest bırakmaktan bahsedince, boyna da yola kaçıp ezilme tehlikesi geçirdiğinden, yuva buluna kadar geçici olarak evime aldım, ama bir an evvel yuva bulmam gerekiyor.  
Sahiplenmek isteyenlerden bir şartım var, boyuna uygun, düzgün bir akvaryumda bakmaları. O yüzden, sahiplenmek isteyenler, bir zahmet bakmak istedikleri yerin bir fotoğrafını gönderirse, sevinirim.
Gündüz saatlerinde bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0532-4661106, eğer telefona cevap veremiyorsam, * üzerinden mesaj ile de ulaşabilirsiniz.
Yer, İstanbul Kadıköy Moda, Yoğurtçu Parkı yakınları.
Merhaba;

Kaplumbağayı ne yaptınız?

hala bende. hayırlı bir kısmet çıkmadı maalesef. bu gidişle de vermeyeceğim, alışmaya başladım. :)

Geri