Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2.En Güzel Kaplumbaga Yarışması Oylamaları

2. Kaplumbaga Resmi Yarışması

• castiel

Oy: 18 41.9%
  • LEGENDRL90

Oy: 5 11.6%
  • Nomek

Oy: 4 9.3%
  • ---Atıldı----

Oy: 7 16.3%
  • Seahawk

Oy: 1 2.3%
  • tubidik

Oy: 2 4.7%
  • Paytak

Oy: 6 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    43
Bilemiyorum castielin resiminide kapluşunuda çok beyendim ama birazda ihtiyaçları olanlara ve resim kalitesine oya tın lütfen herkese çok çok çok teşekkürler şimdiden.

VamPrelLa' Alıntı:
Bir süpriz olur mu bilemem ama castiel önde gidiyor :)

hayırlısı olsun inşallah...Arkadaşta iyi gidiyo. Herkeze başarılar...Ayrıca kaplumbağalara sağlıklı uzun ömürler...:)

paytak' Alıntı:
Bilemiyorum castielin resiminide kapluşunuda çok beyendim ama birazda ihtiyaçları olanlara ve resim kalitesine oya tın lütfen herkese çok çok çok teşekkürler şimdiden.

Arkadaşın fotoğraf kalitesi oldukca güzel bence :)

castiel normal kaplumbagalardan cok farklı bu hoşuma gitti fakat ilk resmi başka bi kaplumbağa sanki

Red_Riding_Hood' Alıntı:
castiel normal kaplumbagalardan cok farklı bu hoşuma gitti fakat ilk resmi başka bi kaplumbağa sanki

O benimde dikkatimi çekti ama yönetici arkadaşlarında bi bildiği vadırki koymuşlardır.Demekki bi sebebi var...Tekrardan hayırlısı olsun..:)
paytak' Alıntı:
Ne zaman sonlandırılacak?

herhalde eşitlik bitince .... 12 - 5 - 5 ;)

Yokmu başka oy verecek arkadaş... Canlandıralım konuyu...

Tamam bu arada bana oy atan herkese sonsuz saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum iyiki varsınız.

bana atan herkeseee çok ama çok teşekürederim :D çok mutlu oldum :D benim filtreye çok ihtiyacım vardı annem aldırmıyodu en çok buna seviniyorum :D buarada ben giremiyodum tatildeydim ben yokken sorulara cevap veremedim

öncelikle ilk resimdeki evet farklı bi kaplumbağa çünkü tam 3tane kaplumbağam var orda maksat akvaryumu çekmekti onlarda içinde olduğu için benim diğer afacan gözükmüş :) minikle katıldım yarışmaya :)

Son olarak oylar incelendi.
Aynı bilgisayardan üye olup oy atanların genel olarak hile yapmaya çalışanların oyları silindi.

Sonuçlar belli oldu

1. Castiel
2. Paytak
3. LEGENDRL90

Kendilerini tebrik ediyoruz.
Ödüller için lütfen benimle iletişime geçsinler

Geri