Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 kaplumbağa

EverDEbo

Gümüş 5 Üye
4 yaşında 1 kaplumbağam var arkadaşıma vermiştim ama bakamıyor bu yüzden geri alıcam ama akvaryumumda yeni kaplumbağa var hemen hemen 1 yaşında napayım sizce korkuyorum zarar vermesinden ona ama onda kalmasını da istemiyorum

Cvp: 2 kaplumbağa

Akvaryumun geniş ise bir deneme yap. ama o gün evde olacağın gün olsun. İlk gün sınama ve alışma ile geçebilir. İkinci gün iş netleşir. Arkadaşın bu sürede akvaryumu bozmasın. Baktın saldırılar devam ediyor. Geri verirsin yada akvaryum ve ekipmanları ondan alırsın. İki ayrı sistemde bakarsın.

Cvp: 2 kaplumbağa

Daha önce açmış olduğun Kaplumbağama Zarar Verir Mi isimli konu mevcut.Forum kurallarına riayet ederek kullanıcı panelinden daha önce açmış olduğun konulara erişip oradan iletişim kurmanı tavsiye ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri