Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Seymen

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Birkaç sene önce hediye olarak verilen 2 kaplumbağamı ücretsiz, iyi bakacak birine sahiplendirmek istiyorum. Ben ailemden ayrı üni. okuyorum. Kaplumbağalar Bursa'da. Bu yüzden 11 yaşındaki kardeşim ilgilenmeye çalışıyor. Ancak o da okula sabah 8'de gidip akşam 18.00'de geliyor. Dolayısıyla ilgilenmekte çok zorlanıyoruz. Şayet bizden daha iyi bakabileceğine inandığımız birilerine sahiplendirirsek, çok mutlu olacağız.

Cinsiyetleri ve yaşları konusunda hiçbir fikrim yok. Bursa içerisinden birisine ücretsiz olarak verebilirim. Diğer şehirlere nasıl gönderilir bilmiyorum. Eğer diğer şehirlere gönderebilmek mümkünse seve seve gönderebilirim. Şu anda fotoğraf yok elimde ancak istenirse foto çekip gönderebilirim.

Geri