Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 Soru

KapLumbagamNinja

Bronz 2 Üye
1)sudaki ince tozlanmaya çözüm arıyorm.ninja yemeğini yerken sürekli ağzına aldığı karidesi dışarı çıkarıyo parçalıyor bir nevi.buda ince tozlanmaya neden oluyor.dip temizliği yaptım ancak alamadım tozları,sizin bildiğiniz bir çözüm varmı?
2)sabahleyin kaplumbağalarıma raffy-p,akşam ise kuru karides yediriyorum.bunun dışında forumda vitamin ismini çok duydum.bu vitamin nekadar gerekli? verdiğim yemlerde bunulurmu?sizce ek bir vitaminmi almalıyım.nedir bu olay?
şimdiden teşekkürler..

Verdiğin yemlerdede bulunur,fakat isterseniz ayrı bir vitamin kullanabilirsiniz...

Kuvvetli bir iç filtre kullanarak temizlik sorununu halledebilirsiniz, yemleme anında tabi ki bir miktar kirlenme olur ancak iyi bir filtre ile 1 saate onlar da temizlenebilir.

Verdiğiniz yemlerdeki vitaminler yeterli gelmeyebilir imkanınız varsa ayrıca vitamin de almanız iyi olur yani.

Forumda arama yaparak ulaşabilirsiniz bu sorularınızın cevabına.

Geri