Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2adet bedelsiz su kaplumbağası ve çok ucuz, çok kaliteli ekipmanlar

OnurS

Yeni Üye
Adınız Soyadınız: Onur
Oturduğunuz il-ilçe: İstanbul
Neden vermek istiyorsunuz:yurtdışına yerleşicek olmam ve ailemden kimsenin uğraşmak istememesi
Ücret:Kaplumbağalar ücretsiz, akvaryum+uv lamba+ısıtıcı lamba+ısıtıcı+dış filtre+şuan akvaryumun içinde olmayan çoook fazla miktarda beyaz taş 250tl
Kapluşun Cinsiyeti:bilgim yok
Kapluşun Yaşı:2buçuk-3 arası
Kapluşun boyu:13-15 cm arası
Kaç tane kapluş:2 adet
Resim:
İletişim:05323430008
Not:Kaplumbağalardan biri(kahve rengi yanaklı olan)ciddi şekilde agresif ve saldırgan diğer kırmızı yanaklı ise çok uysal ve zararsız.Genelde bi sorun olmasada son zamanlarda kahva yanaklı kırmızıya saldırmaya başladı(tırnakları uzun olduğu için biyerini kapamadı hiç).Bu sebeple kaplumbağaları ayrı ayrı vericem.

Ayrıca 60cm huşkaplama akvaryum, tetratec büyük ısıtıcı 2hafta önce alındı,tetratec dış filtre(elyafın değişmesi gerek)+serra terra uv lamba(alındıktan sonra toplamda 5saat bile kullanılmadı)+ısıtıcı lamba vs....Bana maliyeti 600tl vicarı, bunlarıda almak isteyen olursa toplamda 250 tl istiyorum

İstanbul içi elden teslim ederim,kaplumbağaları ataköy çewresine yakın bi noktaya kadar götürebilirim ama anadolu yakasına geçtiğim zamanlar tutarsa fenerbahçe civarında da verebilirim.Önceden kaplumbağa beslememiş kimseye vermeyi düşünmüyorum ve ayrıca yarım kutuya yakın sera raffy p de hediye edicem (fiyatı 45 tl)

Fotoları albüm olarak ekledim:
mailto:/g/img00159201005311903.jpg/

Geri