Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3.5-4 yaşında Su Kaplumbağası Sahiplendirmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Osiloskop

Yeni Üye
Merhabalar,

Yaklaşık 3 ay kadar önce bir arkadaşımın dereye bırakmayı düşünüyorum demesiyle görmeden bana gönder dediğim Jake'e sitenizden edindiğimiz bilgilere göre şimdiye kadar bakmaya çalıştık. Ancak gün geçtikçe sadece canlı tuttuğumuzun farkına vardık. Akvaryum ve gerekli teşkilat yok. Anladığım kadarıyla üşümeye başladı. Bugün bir ısıtıcı alacağız. 
Eğer özellikle ilgilenen ve sahiplenmek isteyen varsa iletişime geçerse memnun olurum. Erkek olduğunu düşünüyoruz. İlgilenen olursa fotoğrafını yükleyebilirm. Oldukça sağlıklı olduğunu söyleyebilirim.

Cvp: 3.5-4 yaşında Su Kaplumbağası Sahiplendirmek istiyorum

Osiloskop' Alıntı:
Merhabalar,

Yaklaşık 3 ay kadar önce bir arkadaşımın dereye bırakmayı düşünüyorum demesiyle görmeden bana gönder dediğim Jake'e sitenizden edindiğimiz bilgilere göre şimdiye kadar bakmaya çalıştık. Ancak gün geçtikçe sadece canlı tuttuğumuzun farkına vardık. Akvaryum ve gerekli teşkilat yok. Anladığım kadarıyla üşümeye başladı. Bugün bir ısıtıcı alacağız. 
Eğer özellikle ilgilenen ve sahiplenmek isteyen varsa iletişime geçerse memnun olurum. Erkek olduğunu düşünüyoruz. İlgilenen olursa fotoğrafını yükleyebilirm. Oldukça sağlıklı olduğunu söyleyebilirim.

kabuk boyu, yaşadığınız şehir, iletişim bilgisi, ekipmanlımı ekipmansızmı sahiplendirme olacağı durumlarını yazarsanız. daha hızlı bir sahiplendirme olur. Facebookta su kaplumbağası ile ilgili olan gruplara yazarsanız daha hızlı bi sahiplendirme olur.

Hangi şehirdesiniz

arin' Alıntı:
Osiloskop' Alıntı:
Merhabalar,

kabuk boyu, yaşadığınız şehir, iletişim bilgisi, ekipmanlımı ekipmansızmı sahiplendirme olacağı durumlarını yazarsanız. daha hızlı bir sahiplendirme olur. Facebookta su kaplumbağası ile ilgili olan gruplara yazarsanız daha hızlı bi sahiplendirme olur.

Merhabalar,

Kabuk boyu 10cm. İstanbul Anadolu yakasındayız. 
Sadece bugün aldığımız ısıtıcı var 100 Watt'lık.

İlgilenenler [email protected]'dan iletişime geçebilirler.

Sahiplendirme gerçekleşti. Konuyu kapatabiliriz.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri