Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3 adet kaplumbağamı Satıyorum/veriyorum Herbiri 11 cm

emesay

Yeni Üye
3 adet 8-9 cm lik su kaplumbağamı satıyorum/veriyorum istanbul içi olması benim için çok iyi olacaktır.Yaşları 5-6 aylık falan. İyi beslenmişlerdir üçünün toplam fiyatı 15 tl vermemin sebebi eve başka bir canlının alınması bu vesiyleyle onlara bakamayacağıma inanmam...ilgilenenler

[email protected]
ya da

anında ulaşmak için 05383511016

Cvp: 3 adet kaplumbağamı Satıyorum/veriyorum Herbiri 11 cm

Adana'ya kargolayabilirseniz 1 tanesini alabilirim. Ücret düşünürseniz işbank'tan ufak bi miktar atabilirim anında. Kargo içinde sorunsuz gelmesi için yapılacakları size anlatıcam.

cankatx' Alıntı:
Adana'ya kargolayabilirseniz 1 tanesini alabilirim. Ücret düşünürseniz işbank'tan ufak bi miktar atabilirim anında. Kargo içinde sorunsuz gelmesi için yapılacakları size anlatıcam.

bana mail ile anlatırsanız sevinirim

Kaplumbağayı bilmeden kargoyla bilmeden göndermeyin kargo ulaştığında kötü sonuçlar doğura bilir.

Geri