Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3. Kaybım ):

yosun gözlü

Bronz 3 Üye
Kaplumbağam öldü :( :( o kadar uğraştım ama iyileştiremedim bir türlü son zamanlarda gözlerini açıyordu iyileşiyor sanmıştım ama malesef sid tide kaybettim...

Çok üzüldüm adınıza, uzun zamandır hem siz hem aileniz elinizden geleni yapmıştı iyileştirebilmek adına. En azından olabildiğince fazla ilgilenip çaba sarfettiniz yaşaması için ama olmadı, gerçekten üzücü bir durum.

En azından uğraştınız, elinizden geleni yaptınız siz, bu yüzden kendinizi sorumlu görmeyin, anlıyorum tabi ki üzücü bir durum, ancak işte bazen ne kadar uğraşsanız da olmuyor.

bende üzüldüm benimde bi kapluşum yemek yemeyen 4 5ay önce bi kapluşum öldü bende çok üzülmüştüm şimde kaplumbağalarıma nasıl bakıcağımı biliyorum ve bu siteyide üstelik bana yardım eden siz

Ben Annemlere Akvaryum Alalım Diyorum Yok Diyolar Plastik Kapta Yaşıyorlar Ama Sadece 1 Kere 1 inin Kabuğu Yumuyaşdı Sertleştirici Sürdük Düzeldi Şuan Bi Hastalıkları Yok Sabah Giderken Bi İstavrit Attım Kaba Akşam Okulda Geldim Yemin Ederim Sadece İskeleti Kalmış Şok Oldum Onlara 1 Hafta Yem Vermedim Şişerler Diye Ve Onlar Ölcek Diye Çok Korkuyorum ve Ölürsede Çok ama Çok Üzülürüüm SOrumlusu Annem Olur Ölürse Ben Anneme Diyorumki Parasını Verecem Alalım Hayır Diyo :(

ben forumda yenide sayılsam sizi tanımasamda sizin adınıza çok üzüldüm umarım bi daha bu durumla karşılaşmazsın

Geri