Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3. Ödüllü En güzel kaplumbaga resimi yarışma oylaması

3.Kaplumbaga resmi yarışması anketleri

• alestug

Oy: 2 2.4%
  • Behlül

Oy: 17 20.5%
  • Deltoro

Oy: 6 7.2%
  • gizemli_kiz19

Oy: 0 0.0%
  • medcezir999

Oy: 14 16.9%
  • sewinch

Oy: 5 6.0%
  • ŞimŞek

Oy: 3 3.6%
  • tuncomunco

• ulfet931

Oy: 7 8.4%
  • vamp_betl

Oy: 1 1.2%
  • Woswos

Oy: 2 2.4%
  • Xeelbug

Oy: 6 7.2%
  • zencefil

Oy: 14 16.9%
  • Batsguer

• Kullanılan toplam oy
    83
Herşey adil yapılmalı. Neden uğraşıyorlarsa hileyle kazanmaya. Zaten haram olur o kazanacağı şey bildiğim kadarıyla.

evet hepsi çok tatlı:D 1 kezmi oylama yapabiliyoruz.kendimize oylama yapa biliyormuyuz.eğer yapamiyorsak ben attım silin haksızlık olmasın.şimdiden herkese başarılar:sorcerer:

alestug' Alıntı:
evet hepsi çok tatlı:D 1 kezmi oylama yapabiliyoruz.kendimize oylama yapa biliyormuyuz.eğer yapamiyorsak ben attım silin haksızlık olmasın.şimdiden herkese başarılar:sorcerer:
1 kez oylama yapılabiliyor ve isteyen kendine oy verebilir

peki kendime nasıl oy vereceğim siteye girdiğimde oy kullanmışşınız diyolar:)

Geçekten çok güzel resimler var ben 3 tane arasında kaldım ama verdim oyumu birine :) İnşallah hakeden kazanır :)

Kaplumbağaların hepsi aynı olduğundan en iyi yuvaya oyumu verdim. Deltoro 1. olmayı hakediyor bence çünkü o akvaryuma bir tane filtre şart :)

Ninjanın 4 sene içinde çekilen fotoğraflarını bir görseniz favoriniz o olurdu :D Oy verenlere teşekkürler

Eğer kazanırsa kendisine bir e-mail atılır.Dönüş yaparsa ödülünü veririz.Yapmaz ise oylamada gerekli düzenleme yapılır...

Evet.Herkesin oy hakkı 1.Kime verdiyseniz değiştiremez veya 2. bir oy hakkı elde edemezsiniz.

Zavallım Şimşek 2 oy almış, zaten biri benim oyum. :D ben de özellikle kabuğunun pırıl pırıl parladığı fotoğrafları koymuştum. Muhtemelen akvaryumu biraz derme çatma olduğu için, yeni akvaryumu yetiştirememiştim yarışma fotoğraflarına.

Gönlümün şampiyonu Şimşek :)

20.04.2011 tarihinde oylamalar bitecek ve oy inceleme süreci başlayacak sonucunda kazanan belirlenip konu içersinden duyurulacaktır.

Bir önceki mesajda yazıyor nasıl göremediniz anlamadım :)

Byteorist' Alıntı:
20.04.2011 tarihinde oylamalar bitecek ve oy inceleme süreci başlayacak sonucunda kazanan belirlenip konu içersinden duyurulacaktır.

Geri