Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

4 kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Hercules

Bronz 4 Üye
Ailevi sebeplerden dolayı 4 kaplumbağamı sahiplendirmek zorundayım.Onlardan ayrılmak çok çok zor ama yapacak bir şeyim yok.

Kapluşların boyları sırasıyla ; 13 cm,9 cm,5 cm ve 4 cm'dir.

Sahiplenecek birileri çıkarsa çok sevineceğim.Petshop'a vermek istemiyorum.

Cvp: 4 kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Petshopa vermeyin zaten de özel değilse sebebi öğrenebilir miyim?

Cvp: RE: 4 kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Zilli Hayri' Alıntı:
Nerede oturuyorsunuz?
Kac yasindalar?

İstanbul/Zeytinburnu'nda oturuyorum.13 cm olan 8 yaşında.( Çok uzun süre ölüm kabında baktığım için küçük kaldı ) . 9 cm olan 1.5-2 yaş arası. 5 ve 4 cmlikler daha çok küçük.

Matt' Alıntı:
Petshopa vermeyin zaten de özel değilse sebebi öğrenebilir miyim?

Üniversite sınavına gireceğim.Devamlı engel olduğu dile getiriyorlar.Sebep bu...

aslında bu uğraş seni tam tersine sınavın stresinden uzak tutacak bir meşgale. onlarla uğraşmasan belki o süreyi televizyon başında veya dışarıda gezmede harcayacaksın.

cem' Alıntı:
aslında bu uğraş seni tam tersine sınavın stresinden uzak tutacak bir meşgale. onlarla uğraşmasan belki o süreyi televizyon başında veya dışarıda gezmede harcayacaksın.

Aynen öyle abi.Ama aileye söz geçmiyor.İçimden parça kopuyor ama yapacak bir şeyim kalmadı. :'(

Zeytinburnu nun neresinde bana cok yakin.Arkadasim kaplumbağa ariyor bir sorayim olmadi ben alırım.

Zeytinburnu nun neresinde bana cok yakin.Arkadasim kaplumbağa ariyor bir sorayim olmadi ben alırım.

Cvp: RE: 4 kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Zilli Hayri' Alıntı:

Şabanağa.Olivium civarları.

En ufak olan 2 kaplumbağanın resimlerini bana gönder. Eğer uygunsa ben sahiplenirim. İstanbul/Tarabya.

Sarp' Alıntı:
En ufak olan 2 kaplumbağanın resimlerini bana gönder. Eğer uygunsa ben sahiplenirim. İstanbul/Tarabya.

Ayrı ayrı sahiplendirme yapmıyorum.

Arkadaşlar pek zamanım kalmadı.Kapluşları sahiplenmek isteyen yok mu ?

Hercules' Alıntı:
Arkadaşlar pek zamanım kalmadı.Kapluşları sahiplenmek isteyen yok mu ?
2 tanesini alacak kişi çıktı ver gitsin hepsini tek seferde alacak kişiyi bulman zor.

Ben alabilirim sinoptayım mümkünse akvaryumunuda yolla bana 2 tane elimde var ikiside çok sağlıklı mutlu bide bunları eklerim arkadaş olurlar birbirine hemen cevap ver bana ona göre konuşalım

Geri