Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

5 Ay Sonra Sahibini Gören Türk Çoban Köpeği

Cvp: 5 Ay Sonra Sahibini Gören Türk Çoban Köpeği

Arkadaşın kedisi 6 ay görmese rahatını bozmaz :D

Ne vefalı şu hayvancıklar ya. Valla izlerken tüylerim diken diken oldu biraz abarttım sanırım ama böyle şeylerden çok etkileniyorum :)

japonyada 1920'li yıllarda bir köpek sahibini her gün trenle işe gönderip istasyonun önünde gelmesini beklermiş. bir gün adam iş yerinde ölüyor. buna rağmen hayvan 6 seneydi galiba ölene kadar her gün istasyon önünde gelmesini beklemiş. sonrasında heykelini dikmişler oraya. ismi hatchiko idi galiba. filmini çevirdiler, başrolde richard gere oynamıştı. o filmden etkilenmiştim.

bir de yazlıkta arabayı yıkarken yavru köpek geldi. baktık ettik bir aylığına ankara dönmek gerekti. komşulara emanet ettik. hayvanı beslemişler ama gelip hep bizim evin önünde yatmış. ilk bir kaç hafta ağladığını söylediler. şimdi sallamıyor arada gelip nevaleyi doğrultup gidiyor şimdi.

akita inu cinsi bir köpek hachiko çok güzel bir film

cem' Alıntı:
japonyada 1920'li yıllarda bir köpek sahibini her gün trenle işe gönderip istasyonun önünde gelmesini beklermiş. bir gün adam iş yerinde ölüyor. buna rağmen hayvan 6 seneydi galiba ölene kadar her gün istasyon önünde gelmesini beklemiş. sonrasında heykelini dikmişler oraya. ismi hatchiko idi galiba. filmini çevirdiler, başrolde richard gere oynamıştı. o filmden etkilenmiştim.

bir de yazlıkta arabayı yıkarken yavru köpek geldi. baktık ettik bir aylığına ankara dönmek gerekti. komşulara emanet ettik. hayvanı beslemişler ama gelip hep bizim evin önünde yatmış. ilk bir kaç hafta ağladığını söylediler. şimdi sallamıyor arada gelip nevaleyi doğrultup gidiyor şimdi.

Cem güzel öyküymüş.

Yazik ya nasilda sevindi ne yapacagini sasirdi demekki sahibi cok iyi bakmis ilgilenmis icim parcalandi :/

videoyu tam yüklerken kesilen internete ben ne diyim of yaaaaaa

Geri