Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

abuzittin

bodyguard

Bronz 4 Üye
kapluşun ismi abuzittin daha yavru tek başına yaşıyor 20 lt akvaryumda yaşıyor ama kuru alan boölgem sorun bir taş koydum şimdilik orda kurulanıyor:D bana yarımcı olurmsunuz hem yüzme alanını daraltmamak hemde kuru alan yapmak istiyorum nasıl olabilir

sana benm kuru alanımı öneririm (camı silikonladım üstüne halı kymazı ve Kum koydum )

Birazdan Kendi Yaptığımz Sistemlere Kuru alan yapımını Ekliycem :)

kendi yaptıgımız sistemler kısmında da bol miktarda kuru alan biçimi görebilirsiniz , bir de kendi kaplumbagalarını tanıtanların paludaryum resimlerinde de çeşitli örnekler var ; ) örnegin ben LEGENDGRL90 ın paLudaryumundan çalıp yaptıgım kuru alanı kullanıyorum : ) umarım olmazsa olmaz dediğimiz ısıtıcı filtre ve ısınma lambası kombinasyonunuz da hazırdır :)

en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz ; )

Geri