Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Acaba Gentagut denilen damlanın fiyatı nedir ?

HaywanSewer

Platin 3 Üye
Arkadaşlar merak ettiğimden soruyorum nekadardırki gentagut damlasının fiyatı? :shy:

Ben 2 TL almıştım.Terramiycn krem daha faydalı göze sürekceseniz damlayıda gunde 2 defa 1 kere damlatarak uygulayabilirsinz.

evet zaten bu sabah görüm tek gözü kapanmıştı hemen o kıremi sürdüm we anında açtı gözünü ama şişlik var 2-3 gün daha kullanacağım

Gectikden sonra bir kac gunde kullanın şişlikde gecer benim kaplumbağımda da aynı durum söz konusu tek gözü az acıldı inşallah iki gözüde düzelir sürdükden sonra hemen akvaryuma koymayın ki krem etkisini yitirmesin 20 dakika kuru bir kabın içinde kalsın

teşekkürler ama zaten öle yaptım iyiki bu forum var ve iyiki bu formdaki insanlar var çünkü bi hastalık durumunda ne yapıcağımızı bilemezdik.

Evet böyle bir ortamda olmak citten güzel herkez sorunlarını paylaşabiliyor herkez çözüm arıyor birbirine

ben çok sosyal biriyimdir zaten fark ettiyseniz yani herşeye karışırım falan :)

Geri