Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

acil ısıtıcı

gorkemm

Yeni Üye
meraba arkadaşlar elinide fazla ısıtıcı varsa yada kullanmıyosanız ben alabilirim yeni akvaryum kurdum ısıtıcım eksik bu yüzdende su soğuk oluyo kapluş kış uykusuna yatar diye korkuyorum(daha yavru) eğer ısıtıcı yoksa fiyatı ile marka hakkında bi bilginiz varmı? cewaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Alacağınız ısıtıcının Watt değerine göre değişir. 15 lira civarından başlayıp marka ile pararelel olarak 95 liraya kadar çıkıyor.

atman marka kalitelidir ve fiyatı da uygun.. watt ına göre yaklaşık olarak 12-25 tl arasında değişmekte fiyatları..

shark çok iyi, istanbuldaysan eminönüne git 15 tl orada..

mailto:/forum/showthread.php?tid=501
Lütfen konunuzu kurallara göre açınız.

ben ikinci el buldum bir tane has marka 7,5 tl sahibinden.com dan şimdi başka varmı bilmiyorum
mmaşşallah çok güzel ısıtıyor bebişler hiç çıkmıyor sudan :D
ha birde 100 lt kadar ısıtma kapasitesi varmış 100 wtt araştır bulunur ya ikinci el sitelerinde

Geri