Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ACİL! Satılık Akvaryum Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayself

Yeni Üye
Yaklaşık 1 yıldır kullandığım akvaryumu ve ekipmanlarını satıyorum. 
Öncelikli tercihim birlikte satmaktan yana olmakla birlikte ürünleri ayrı ayrı da satabilirim.
Toplam sistem için  200 TL düşünüyorum, pazarlık payı bulunmaktadır. İstanbul/Kartal
(Akvaryum resmi orijinal, diğerleri temsilidir.)

[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]50*30*30 Akvaryum
EXO TERRA turtle bank (medium)
JEBO 225 dış filtre
ATMAN 75w kristal camlı ısıtıcı
VENY'S turtle pier
[/font]

https://tr.letgo.com/tr/i/acil-satilik-kaplumbaga-akvaryumu-ve-ekipmanlari_b1504e6f-b7f4-4030-9758-2e3af71f2208

Ekli dosyalar

• sasas.PNG
    sasas.PNG
    536.8 KB · Görüntüleme: 31
Cvp: ACİL! Satılık Akvaryum Sistemi

[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]Turtle bank satılmıştır. [/font]
[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]Kalan ürünler için son fiyatı 100 TL'ye çektim.[/font]

[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif][size=medium][font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]50*30*30 Akvaryum[/font][/font][/size]
[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]JEBO 225 dış filtre[/font]
[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]ATMAN 75w kristal camlı ısıtıcı[/font]
[font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif][size=medium][font=Roboto, Helvetica, Arial, sans-serif]VENY'S turtle pier[/font][/font][/size]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri