Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ACİL SIKINTI KUYRUKTA BİŞEYLER OLUYOR :(

mehmetsahn

Bronz 5 Üye
YAKLASIK 1 HAFTADIRDA IP ADRESINE ULASAMIORDUM SITENIN ::( ZAMANDA GECTI KÖTULESTI IYICE  HAREKETT ETMEKTEN BILE  KACIOR ARTIK ::(UREKLI KURU ALANDA ::(
 mailto:/bBONAn][/url]

Ben tam anlayamadım ama bu çıkıntı kuyrukta mı yoksa onun hemen altında mı iyi bakmak lazım. altındaysa o zaman bağırsak olabilir benim hayvanımda da olmuştu..Eğer kuyruksa o zaman bilgim yok Cem söyleyecektir muhakkak nedenini

Ne oldu bu hayvanın kuyruğuna. ? Diğer hayvan mı ısırdı ? Sıcaktan mı yandı ?

Eczaneden antibiyotikli deri pomadı al. Teramisin vs. Bunu sabah akşam sürüp 20-30 dakika kuru yerde bekletip sonra havlu peçete ile silip akvaryuma koy gözlerine temas etmesin.

Bir de genta damla alıp ikişer damla ağzına
Yada yemine damlat damar yoluyla da ilaç işlesin.

Kan deveranı sağlanırsa kurtarır, olmazsa kuyruk kendi kendine kopup düşer. Anüs iç tarafta gibi gördüm o açıdan boşaltım sisteminde sıkıntı olmaz. Net seçilmiyor.

Dikkatli bakınca kuyruğun derisi soyulmuş gibi duruyor ama tam da anlaşılmıyor daha net bi resim çekseniz baksak

Geri