Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

acil yardım öldü müüü

mhmttg

Yeni Üye
arkdaşlar kaplumbağamdan bhsetmiştim daa önce
hastaydı gözleri görmüyor kabuğu yumuşamıştı bu günde ewde yağlı boya yapılıyordu ben oulda olduum için ilgilenemedim annm çıkarmış ama şimdi balkonda yani bi saat fln boya kokusuna maruz kalmış elime aldıığnda kaskatı kesilmişti gözleri açılmıyordu zaten ACABA ÖLDÜMÜ BENİM CANIMMMMMM

BU KAPLUMBAĞA BANA BABAMIN HATIRASIYDI ÖLDÜYSE NAPARIM BENN

Bir bakın elinize alın kafası, kolu, bacağı sarkıyor mu? Arka ayaklarının olduğu yere ve boynuna bak nefes alıyor mu? Elinizi kafasına değdirdiğinizde tepki veriyor mu?

hayır şimdi baktım da geldim kuyruğu sola doğru hiç bir hareket wermiyor kafasına fln dokununca bide hiç sarkma fln yok kaskatı duruyo babam wefat etmeden 1 hafta önce almıştık onu yhAAA

Bazen kaskatı da kalabiiyorlar... Nefes falan da mı almıyor... Ölmüş olma ihtimali yüksek gibi ama ne olur ne olmaz birkaç gün bekleyin, gömmeyin derim...

hiçç nefes fln almıyor soğukta duruyor içeri kokudan dolayı almıyorum ama öldüüü:(

Çok kötü oldum ya :( Başınız sağ olsun inanın içim cız etti :( Çok geçmiş olsun..

çok üzücü ya Allah kimseye göstermesin :( Allah size sabır versin ne diyeyim :( Başınız sağolsun

Geri