Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Acil yardım!

smrotx

Bronz 4 Üye
arkadaşlar bugün bir abimiz bulmuş fabrikada boyaya batmış halde hemen almış . Ben çizgili kaplumbağa diyorum buna gözleri çok kötü haldeymiş yardımlarınızı bekliyoruz hangi ilaçları kullanabilirz.mailto:/QA3pb3.jpg
mailto:/Xv1EOR.jpg

Cvp: Acil yardım!

Yakında veteriner varsa;veterinere götürülüp kontrolleri yaptırılmalı.Bu açıdaki fotoğraflardan tam olarak gözlerindeki problemin nedenini anlamak mümkün değil.Tedavi sürecinden sonra gelmiş olabileceği yakındaki sulak yerlere bırakılabilir.

Evet veterinere bıraktık akşam alacağız çizgililerde obezite varmı bilemem ama baya kilolu bi hayvan

veteriner hayvana baksın gerekli uygulama ne vermiş ise anlatırsın. gözleri pek iyi gözükmüyor. kör olma ihtimali olabilir. hiç gözünü açmış mı ? gözlerine boya geldiyse yapışmış olabilir. hayvanda tam gidecek yeri bulmuş.

Geri