Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Açtığımız konuların nasıl sonuçlandığını paylaşalım.

olivia-peter

Bordo Bereli
Tüm uyeler;
Bir sorunumuz oluyor hemen konu açıp yardim istiyoruz. Hatta "acil hemen yardım" diye belirtip kısa sürede cevaplanması icin sozde baskı yapıyoruz.
Moderatörler, yöneticiler ya da tecrübesi olan üyeler vakit ayırıp cevap veriyor, yardimda ya da tavsiyede bulunuyor. En kisa sürede en yetkili ve bilgili kisiden cevap alabildigimiz bir forum oldugunuda belirtmek istiyorum.
Konu acan uyelerden ricam; olumlu ya da olumsuz actigimiz konunun nasil, sonuclandiginin da yazilmasi.
Tavsiyeler oneriler ise yaradimi? Uygulama yapildimi? vb.

Bunu istememin sebebi; herseyden önce burada bize yardimci olan insanlara saygidan dolayi, küçük bir tesekkür olacaktir.
Verilen tavsiyeler yorumlar uygulamalar dogrumu tecrube edilmis olacaktir.
Genelde herkes ayni yada benzeri sorunlarla karsilasiyor, nasil sonuclandigini gorursek tekrar tekrar ayni konu acilmamis olur.
Eski konularda mesela aynı sorunu ve tavsiyeleri, tahminleri buluyorum ama uygulanmismi nasil sonuc alinmis ya da sonra ne olmus yazilmamis.
Bu biraz ihtiyacimizi alip kacmak gibi geliyor bana.

Cvp: Açtığımız konuların nasıl sonuçlandığını paylaşalım.

Düşünceniz çok güzel.. Genel olarak forumun seviyesi çok yüksek aile gibiyiz burda ama illaki çürük elmalar oluyor aralarda..

Kimiside diyor ki ' benim konuyu unutmayın ' bu nedir ya ? Yalan dolan konuşanda çok ama elimizden hiçbirşey gelmiyor.

Cvp: Açtığımız konuların nasıl sonuçlandığını paylaşalım.

sorulan sorular cevapsız kalmaz. bütün konu ve yorumlara bak yazı hataları düzeltme, farklı yerlere açılan konuları ilgili yerlere taşı derken biraz vakit kaybı oluyor. ama sorulan sorular cevapsız kalmıyor. bizim için her hayvan kıymetli. mümkün olan en kısa zamanda yetişmeye çalışıyoruz.

neslihanın belirttiği gibi sonuçları öğrenmemiz ilerde oluşabilecek hasta hayvanlar konusunda doğru bilgi vermemize yardımcı olacaktır.

Bu konuda,forumda belli sure log in olmayan uyelere mail ile hatirlatma yapilabilir belki?

Geri