Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryum camına yapışacak malzeme

Kuznetsss

Yeni Üye
Merhabalar, akkvaryumun sırtından güneş aldığı için onu kapatabilmek adına akvaryumun arkasına kaplama yapmayı düşündüm. Burayı ne ile kaplayabilirim dışardan. Siyah folyo gibi bir malzeme olur mu?

3D fonlar var bunlardan alıp kullanabilirsiniz akvaryumu da geniş gösterir.

Strafor plaka konulabilir. Akvaryum içi straforları ısırıp parçalıyorlar ve yer kaplıyor.

Yada dediğiniz erime ihtimali olmayacak birşey olsun. Koyu renkler ısı çeker.

Merhabalar, akkvaryumun sırtından güneş aldığı için onu kapatabilmek adına akvaryumun arkasına kaplama yapmayı düşündüm. Burayı ne ile kaplayabilirim dışardan. Siyah folyo gibi bir malzeme olur mu?
Ben vaktinde reklamcılardan yapışkan arka fon almıştım. Bir sürü rengi de mevcut tek seferde yapıştırıp uzun zaman kullanabiliyorsunuz ancak Cem Beyin dediği gibi koyu renk olmaması daha iyi olacaktır güneşten kızdırmaması açısından

Geri