Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

akvaryum fiyatları ?

bambam

Bronz 5 Üye
[/color]arkadaşlar akvaryum almam lazım artık benim tosbağalara 1 haftadır evde derin bi fanusta bakıyorum ama kuru alan sağlayamıyorum onlar fanus yuvarlak çünkü .. yarın sirkeci taraflarına gitmeyi düşünüyorum akvaryum almak için fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı ? ayrıcada oralarda kendi ölçülerime göre sipariş verebilceğim biyer varmı bildiğiniz. bugun biyere sordum 50 60 50 lilik bi akvaryumu 60a yaparım en az dedi kararsız kaldım, çok geldi .. hazır akvaryum fiyatları hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok iyi olur. ayrıca camcılarda söylediğim ölçülerde tahminen kaça olur . benim gittiğim yer pahalı bi yerdi çünkü de yoksa gerçekten okadarmı mal olur acaba bilen birilerinden cevap gelirse çok sevinirim.. teşekküler şimdiden..

Edit alcatraz:Lütfen Türkçemize önem verelim.

Merhaba.
Akvaryumcularda bu aralar kampanya var sanırım.Sakaryada gördüğümden bahsediyorum...
1 metreden büyük akvaryumu 60-70 TL ye veriyorlardı.Akvaryumculara sormadan camcıda yaptırmayın derim.

camcılarda hem istediğin şekli yapıyorlar hemde biraz pazarlık yaparsan uygun bir fiyatta anlaşabiliyosunuz..yinede sizin kararınız tabiki :)

geçenelerde benım akvaryumu onartırken sormustum.
1 metre boy 50 en 50 yükselik ne kadar olur diye
bana 80-90 civarına denk gelir demişti

Edit vamp_betl:Lütfen Türkçemize özen gösterelim.

teşekkür ederim arkadaşlar, dikkate alıcam söylediklerinizi

Geri