Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryum planı

Zilli Hayri

SKF Delisi
Uzun süredir yoktum kusura bakmayın.Taşındım.Sanyu baya gelişti.Açıldı.Akvaryumdan çıkardığım da Zilliler in yanına gitmeye çalışıyor.Çok güzel bir duygu.15 tatil 25 Ocak.15 tatilde köye gidicez.Onlara taşıma kabı alıcam.Halamlar 100 tl vericekler ben konuştum.120*60*40 cm lik akvaryum siparişi vericem.Biliyorum benimkilere az.Kendim yapıcam ucuza yapmaya çalışıyorum.Bir de üstüne Cem ve Emre abinin ki gibi kuru alan yapıcam.Isıtcıyı 2 tane yapıcam.Cem avi alırsa lambalarda tamamlanacak.Eeeee ne diyorsunuz.

Biliyorum annem kızıcak ama kapluşlara sağlıklı bir hayat yaşatmak istiyorumSizin sayenizde annemleri yumuşattım.

Hayvan sayısı kaçtı? Bu arada yükseklik az olmuş. 120*50*60h ölçülerinde yapsan 3 hYvan için yeterli olur.

Cvp: Akvaryum planı

tam bende bu ölçüyü düşünüyordum emre yazmış. buna göre dış filtre alacaksın. bir de o ağırlığı taşıyacak mobilya fena olmaz. çünkü filtre akvaryumdan aşağıda olacak. yarım ton çekecek bir mobilya. kalınlık en az 10 mm en iyisi 12 mm olacak.

Cvp: Akvaryum planı

Yazılanlara ek o büyüklükte bir akvaryum için dış filtre fiyatlarını da bir araştır derim akvaryum almadan önce , akvaryum kolay ama ekipmanlar biraz fiyat tutuyor.

Geri