Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryum projem

gocaman

Bronz 4 Üye
Merhaba arkadaşlar planladığım bir akvaryum projesi var Buyurun

100 Cm Uzunluk
40 Cm Genişlik
45 Cm Yükseklik

Arkadaşlar elimde bu ölçülere yetecek genişlikte 6 yada 8 milim kalınlığında cam var.

Bir camcı tanıdığımdan haber bekliyorum işi bittiğinde benim akvaryumu yapacak.

Biraz zaman alacak sanırım . Buraya kadar herşey güzel ama ben

Gerçek bir paladaryum istiyorum ama

https://www.sukaplumbagasi.com/forum/akvaryum-teraryum-paludaryum-farki-t-109.html

Bu linkteki paladaryum örneğindeki gibi mağralar vb. görüntüleri sağlamam lazım mango kökü vb. şeyler kolay ama :( kabartma arka fon yani mağralar felan nasıl yapabilirim veya bunun gibi doğal görütüleri nasıl sağlarım ?

Lütfen fikirlerinz ve örneklerinz ile yardımcı olun :(

Şimdiden teşşekürler :D

Edit tubidik : Konu başlığı içerikle alakalı olmak zorundadır.

RE: Lütfen fikirlerinizi esirgemeyin :(

Ordaki mağralar,arka fon fln hazır olduğunu düşünüyorm daha önce bir petshopda görmüştüm:)

siz nerede oturuyorsunuz ? samsundaki pethopçuların durumu çok kötü :( akvaryumu aldığımda ne balık var dedi bana dedim kaplumbağ beslicem adam bana öyle bir baktıki ve çok kısıtlı şeyler satılıyor

Ben istanbulda oturuyorum:)İnternetten sipariş verebilirsinz:)

yarın tekrar gezeceğim tüm akvaryumcuları bulamazsam taşları internetten alacağım

Ve sonundaaa.... Cam ları verdim ve akvaryumu yaptırıyorum dış filtrede alacağım :)

Geri