Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Akvaryuma yapay bitki

iremturtles

Bronz 5 Üye
Arkadaşlar şu an akvaryumda taş var kuru alan olarak, bu hafta büyük akvaryumum gelecek, onun için böyle bişey buldum sizce uygun mu, dallar falan sağlam yapraklarına da çıkabilirler diye düşünüyorum

mailto:/jzve6a.jpg

Fazla eğilip bükülmeyecek, yaprakları ipek ve su yüzeyine ulaşan bir bitki ise olabilir. Ama deri değişimine çok fayda sağlamaz. Onun için ufak ve sık yapraklar uygun.

Cvp: Akvaryuma yapay bitki

Boyle bendede var iki bitki fakat kullanmiyorum plastik oldugu icin n11 de cok guzel ipek bitkiler var ordan alabilirsiniz

O zaman biraz daha araştırmam gerekicek sanırım. Yarın kendi kuru alanımı yapıcam

bende yapraklar plastik diyecektim ali sarp yazmış.

irem böyle tek noktadan değilde herbir dal taşın farklı yerinden çıkan ipek yapraklı bitki al. o daha iyi.

Tesekkur ederim danısmadan almıyorum, sizler daha deneyimlisiniz hata yapmaktan korkuyorum, kısa sure once guinea pigimi kaybettigim icin su an daha da tedbirli yaklasiyorum sanırım

Buarada fotografi eklerken image seyini kendiniz yazmayin demek istemis byteorist sanirim ordan gorup sildiniz fotograf gozukmuyordu ilk basta img eklerini ekleyince ben sitede gozuktu

Sık yaprak derken bunlar gibi olmalı.

mailto:/a/img401/363/j994.jpg

mailto:/a/img811/8340/d4mi.jpg

bunları bulursam çifter çifter alacağım.

Abi n11 de buldum bunlar gibi ve renkli dukkan adi 34Pet_Market buradan tam 8 bitki aldim bazi sorunlar oldu ama cok yardimci oldular kesinlikle oneriyorum kacirma

Geri