Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Alternatif Yem Önerisi

easyinthehood

Bronz 3 Üye
Arkadaşlar şu an yem olarak Sera Raffy P ve ek yem olarak Sera Raffy I kullanıyorum. İlerleyen zamanlarda elimdeki ürünler bittiğinde bana tavsiye edebileceğiniz güzel bir yem var mı?

Sera Raffy Royale gibi bazı ürünler gördüm. İçinde kurutulmuş balık vesayre var. Sera Raffy I ve P dışında bana önerebileceğiniz yem var mı? Ek yem ve ana yem olarak kullanmak için.

cem

Süper Moderatör
Yönetici
9 cm kabuk boyuna kadar gammarusla devam edebilirsiniz yada bitince sera raffy royal yada tropical reptiles carnivore yemlerinden birini alabilirsiniz.

Raffy P bitince sera carnivora geçin. Tetra reptomin de carnivor gibi daimi olarak kullanılmak üzere, ek olarak Jbl agil, tropical vitarept, tropical biorept W yemlerden istediklerinizi alırsınız.