Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ani Bir Ölümle Şaşırtarak Üzdü Beni Gala'm.

TurtleLove

Gümüş 3 Üye
Ne oldu bilmiyorum.
Bi önceki konuda görmüştünüz herşeyi tamamlamıştım ve iyileşmişti.
Kabuğu nerdeyse sert ötesiydi ve gözleri pasparlaktı.
Şimdi; dünki o harika hayvanım bugün ölerek karşıladı saat 2'de.
Uyuyor sanmıştım rahatsız etmemiştim ama şüphelenip bakınca kolları ve başı sarkıktı.
Çok mutsuz bir andayım şu an.
Fazla konuşamayacağım.
Öldüğü kesindir arkadaşlar, sadece geçmiş olsun dileklerinizi istiyorum ve hayvanımın diğer hayatında rahat yaşaması için bir dua.
Ben sadece, Gala'mın beni ani bi ölümle bırakmasına üzüldüm. Tam yine eskisi gibi olmuşken ani bir ölüm.

Geçmiş olsun üzüntünüzü anlıyorum.Kısa zamanda atlatmanızı umuyorum...Tekrar geçmiş olsun.

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Geçmiş olsun çok üzüldüm.Forumda bu aralar ölümler çok gerçeklişiyor :( Üst üste üzüntü.[/font]

Anlamadığım tam düzelmişti. Karides veriyordum 2 günde 1 falan.

Çok geçmiş olsun belki alvaryum süslerinden birini yemeye çalışmıştır ondan dolayı zehirlenmiş genelde ani ölümler yabancı maddelerden dolayı gerçekleşiyor tekrar geçmiş olsun. :(

Başınız sağolsun.
Bugün forumda ki ani ölümler yüzünden kötü bir gün oldu :(

Teşekkürler ancak ağlayacak halim yok. Garip bi duygu yaşıyorum şuan. Sebepsiz ölümü ölmesinden daha çok üzdü beni.

Teşekkür ederim, unutmaya çalışıyorum ancak o akvaryumu her boş görüşümde içim parçalanıyor.

akvaryumu kendinizden saklayın.. başka yapabileceğiniz bir şey yok..

Cvp: Ani Bir Ölümle Şaşırtarak Üzdü Beni Gala'm.

Başını sağolsun :(

Geri