Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara da sahiplenme

ces

Yeni Üye
selam arkadaşlar
uzun zamandır birliktei yaşadığımız cemil oğlumla (kırmızı yanaklı) bir bayan arkadaş sahiplenmek arzusundayız.
Cemil tüm yaşam  imkanlararına sahiptir.1mtx0,5mtx0.4mt (h) akvaryum ışıkları ısıtma uv gün ışığı geniş kuru alan kum fitre sistemi ısıtma sistemi ıslak kuru kontrolleri yem çeşitliliği 
yeni gelecek arkadaşımıza çok iyi bakacağız.
Cemil yaklaşık 10 cm büyüklüğünde.
ilginize teşekkürler
buradan iletişim kurmanızı rica ederim

Cvp: Ankara da sahiplenme

Benim dişi kaplumbağam var ancak 20 cm büyüklüğünde olur mu bilmiyorum

Cvp: Ankara da sahiplenme

hümeyra yıldız' Alıntı:
Benim dişi kaplumbağam var ancak 20 cm büyüklüğünde olur mu bilmiyorum

ilginize çok teşekkür ederim 
olabilirmi diye bilgili arkadaşlarımada sordum bu sürede 
malesef uygun olmayacağını söylediler
umarım uygun bir yuvası olur
hoşçakalın

Hayvan şu an cinsel gelişim sürecinde bunu tamamladığında boy uzamaya başlar. Bu aşamada vücudundaki değişikliğe bağlı hayvan kimliğini bulmaya çalışır. Sonrasında dişiye cinsel amaçlı dalaşmaya başlar. Bu hamleler her gün ve sürekli olacaktır bu da dişiyi bunaltacak hale getirir. Bunu göz önüne alarak dişinin erkekten 3 cm kadar uzun olması uygundur. Bu sayede cüssesiyle tepki gösterebilir. Emsal veya küçük boyda olursa erkek sürekli ezecektir.

Geri