Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara'da 12 yaşında red eared slidera yuva aranıyor.

Armutla Pipet

Bronz 4 Üye
Merhaba, uzun zamandır sitede aktif değilim ancak sosyal medya üzerinden takip etmekte olduğum bir grupta ekteki fotoğrafta paylaşmakta olduğum yuva arayışını buraya taşımak gerekir diye düşündüm. (evinde kaplumbağa dostu olan kişilerin olduğu yerde daha çabuk yuva bulunabilir) Şu zamana kadar yanlış bakılmış, aciliyeti var sanıyorum ki.

Konu başlığında ilan görüntüsü paylaşılmıştır, düşünen kişiler ilgili numaradan irtibata geçebilirler. 

Sevgiler

Ekli dosyalar

• yuva.jpg
    yuva.jpg
    493.8 KB · Görüntüleme: 42
İlana bakılırsa bu kadar sene bakmış ama bilgisi sıfır. Hayvanın 13-14 sene ömrü kalmış. Bu şekilde yazarsa kimse alıp sahiplenmez.

80*50*50 veya 100*50*50 bir akvaryum alınacak.

Cvp: Ankara'da 12 yaşında red eared slidera yuva aranıyor.

ya da sahiplenen aynı şekilde bilinçlenmemiş birisi olacaktır.(ben bir kaç düzeltmeyi ve forumu yorumlara ekledim ama)
Kaplumbağası olan birisinin sahiplenmesi daha kolay olur?

ArmutlaPipet, rica etsem o kisiye ozelden yazar misiniz? Su kaplumbagasi sevenler besleyenler face grubuna gelsin ve o ilani duzeltsin.

Saka gibi bir ilan.(80-90yil?!)

Cvp: RE: Ankara'da 12 yaşında red eared slidera yuva aranıyor.

berrakerkin' Alıntı:
ArmutlaPipet, rica etsem o kisiye ozelden yazar misiniz? Su kaplumbagasi sevenler besleyenler face grubuna gelsin ve o ilani duzeltsin.

Saka gibi bir ilan.(80-90yil?!)

Daha ziyade kedi seven kişilerin olduğu bir grup ve de sanırım kaplumbağa o kişinin değil, aracı yani. O sebeple herkesten tüm hayvanlarla ilgili bilgi sahibi olmasını beklemediğim için düzeltin demeye gerek duymadım. (sahibi olmadığı sürece tabi) Muhtemelen yardımcı olmak üzerine iyimser bir tavrı vardı.

Kendimi de dahil etmek üzere gruba, kişiye de yazıyorum : )

Siz gruba gönderin, biz yazarız bol bol : )) Aynen, bana da aracı kişi gibi geldi.

Geri