Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ankara'da akvaryum

tetenoss

Bronz 1 Üye
Merhaba, iki küçük kaplumbağam var, onlara güzel bir akvaryum almak istiyorum. Öğrenci olduğum için uygun fiyatlı çok yer kaplamayan ama en az 2-3 yıl kulanabileceğim kulanışllı güzel bir akvaryum almak istiyorum. Ankarada nerden bulabilirim?

Cvp: ankara'da akvaryum

sahibinden, gittigidiyor, akvaryumforum gibi sitelerden 2.el bir akvaryum almanız durumunuz açısından uygun olur.

en ideali 200 litredir, 2.el olduğu için 70 liraya falan bulabilirsiniz, cebi pek yakmaz hemde ömürlük olur.

benim yerim pek geniş değil, 200 lt biraz büyük galiba :/ en boy ölçüleri falan verebilir misiniz?

Eğer boyu uzun derseniz 80*60*50 de olabilir. Kareye yakın güzel bir akvaryum olur.

sen herhangi bitane al hayvanın mutlu olsun:33::133::148:

tetenoss' Alıntı:
Merhaba, iki küçük kaplumbağam var, onlara güzel bir akvaryum almak istiyorum. Öğrenci olduğum için uygun fiyatlı çok yer kaplamayan ama en az 2-3 yıl kulanabileceğim kulanışllı güzel bir akvaryum almak istiyorum. Ankarada nerden bulabilirim?

kızılay selanik caddesindeki selanik petshopa bak. birde ulus halinin karşısındaki handa ikinci eller veya indirimde olanlar var.

mailto:/evcil-hayvan-petshop/akvaryum-ve-malzemeleriyle-birlikte-satiyorum-78779248

tay-mur akvaryum'a bakın kalite ve sağlamlık açısından bir numara denebilir. internet siteleri de vardı sanırım. arayıp bir görüşün.

yeri ankara üniversitesi hastanesi krşısında 130. sokaktan sağa döndükten sonra ilk sağ (129. sokak) yol bitiminde sağdaki dükkan. oraya da ikinci el düşüyor. tel: 320 49 04 ergun bey. cep 0 505 740 70 59

Geri